Відправила чоловіка жити в окрему кімнату

Марія з Кирилом у шлюбі вже 7 років. Однак останнім часом сімейне життя не доставляло особливого задоволення обом.

Кирило завжди висловлював дружині невдоволення. То йому не подобалася її страви, то він скаржився на непрасовані сорочки та інші побутові моменти.

Марію це дуже напружувало, адже вона робила все як завжди. Проте чоловіка все одно нічого не влаштовувало. Ніби його не влаштовувала вона сама.

Марії здавалося це несправедливим. З огляду на те, що вони обидва ходять на роботу, вона не заслуговує подібних претензій. Так, вона заробляє набагато менше нього. Але це ніяк не скасовує кількість годин роботи і вкладених зусиль.

Через місяць відвертого бурчання Кирила Марія не витримала.

– Значить так, з цього дня живемо в різних кімнатах! Кожен відповідає сам за себе. Мені набридло, що ти постійно зганяєш на мені свою злість. Я так жити не хочу і не буду. Відтепер будемо жити як сусіди. Скидаємося тільки на квартплату і комуналку. За все інше кожен відповідає сам.

У той же день Марія перенесла свої речі в іншу кімнату. А звідти винесла речі чоловіка.

З того дня минуло 2 тижні. І на подив самої Марії, їй стало дуже навіть комфортно. Як виявилося, її зарплати цілком вистачало для того, щоб оплатити і комуналку, і свою частину квартири, і себе забезпечити.

Їсть вона набагато менше Кирила, тож продукти не були для неї головною тратою. Більш того, вона навіть змогла виділити собі гроші на манікюр, чого не було вже більше року.

Крім фінансових переваг Марія просто насолоджувалася тишею і спокоєм. З чоловіком вона бачилася тільки на кухні або в коридорі. А їх спілкування обмежувалося привітанням і бажанням добраніч. І її це влаштовувало.

У вихідні Марія займалася прибиранням тільки в своїй кімнаті. Тож їй вже не доводиться витрачати весь день на відмивання всієї квартири. Та й прання у Марії зовсім небагато виходить в порівнянні з тим, коли вона прала для себе і Кирила.

Сам же Кирило старанно робив вигляд, що його також все влаштовує. Чому вдавав? Тому що Марії було очевидно, що з кожним днем ​​його настрій тільки погіршується.

З вечері він готував собі тільки яєчню, вермішель або заморожені продукти, на кшталт пельменів. Сам по собі Кирило виглядав пом’ятим і перебував у занедбаному стані. На роботу він йшов без лотків для обіду, а після бігав по кухні в пошуках їжі.

Нещодавно він поцікавився у Марії, де та бере такий смачний хліб. Марія вирішила не видавати секрет, що вона цей хліб уже 2 роки сама пече. Нехай помучиться. Як і Кирило, Марія на примирення йти не хотіла.

Вона й гадки не має, чим це все скінчиться. Якщо експеримент покаже, що жити окремо їй якраз підходить, не виключено і розлучення. Все одно Кирило вже давно не давав приводу залишатися поруч з ним. І якщо його також буде все влаштовувати, про результат стане зрозуміло відразу.

У будь-якому випадку Марія була рада, що їй прийшла в голову ця чудова ідея.

You cannot copy content of this page