Родинні історії

Він почав дорікати дружині за те, що вона йому ніяк не допомагає. Вона ж все їсть, а допомагати не хоче…

Як тільки в моїй сім’ї з’явилася невістка, то життя пішло наперекір. І хоч вона дружина мого племінника, але її поведінка припала не до смаку всім. За словами невтішної сусідки, справа йде в такий спосіб.

Племінник зі своєю дружиною жив досить мирно, нікому не заважали. От тільки мені та моїй сестрі здається, що невістка білоручка. Вона то довго спить, то витрачається на модне вбрання, то манікюр, то педикюр, то вії.

При цьому вона взагалі не робить домашні соління та закрутки. Постійно каже, що все є в магазині, то навіщо витрачати на це час. Як би ми з нею не сперечалися, як би не доводили свою думку, але переконати її не вдавалося.

Відносно нещодавно мій племінник отримав у спадок однокімнатну квартиру. Він порадився зі своєю обраницею та захотів продати квартиру, а на отримані гроші придбати невелику дачу та ділянку

Невістка обурилася та запропонувала покласти гроші на банківський рахунок, щоб у майбутньому купити квартиру для їхнього сина. Думки розділилися.

Невістка заявила, що якщо мій племінник таки придбає дачу, то допомоги від неї може не чекати. Він погодився і згодом купив таки дачу. Жіноча сторона нашого сімейства беззастережно підтримала мого племінника.

Буде дача, будуть свої овочі, місце для відпочинку. Він спочатку справді з великим бажанням їздив на дачу, працював на невеликій ділянці, щось садив, обробляв, збирав.

Моя сестра навіть навчила його робити закрутки і всіляко намагалася допомогти на дачі. Загалом було все тихо і мирно. Але потім йому стало досить важко справлятися на дачі самостійно.

Він почав дорікати дружині за те, що вона йому ніяк не допомагає. Вона ж все їсть, а допомагати не хоче. На що вона докорів совісті заявила, що їла і буде їсти і нагадала, що одразу відмовилася допомагати на дачі.

Коли я про це дізналася, то почала нарікати на невиховану невістку, не забула я згадати і про те, що моя сестра теж намагалася вправити їй мізки. Подзвонила невістці і почала розповідати, що така поведінка не правильна.

Адже, на її думку, невістка зобов’язана допомагати чоловікові. Але хитра дружина не здалася, а докладно переказала свекрусі свою розмову з чоловіком. Вона ж прямо заявляла коханому, що на дачі не працюватиме.

Моя сестра теж невістці нагадала, що їсти вона їсть, але не допомагає. У відповідь невістка безсоромно відповіла, що її чоловік цю консервацію возить машиною, в яку вона теж вкладалася. Так всі й залишилася при своїй думці. Що тепер з цим робити?

Вам також має сподобатись...