Він потай від мене купує собі дуже дорогі речі, але приховує від мене. Іноді може шукати щось дешевше для мене

Читаю на цьому сайті багато історій, і тепер хочу розповісти свою. Ми живемо із чоловіком вже 7 років.

Коли ми познайомилися, то я не знала ні про його роботу, ні про його заробітну плату, я просто закохалася в нього і все.

Ми побралися, народили дітей. Усі 7 років він навмисно приховував свої прибутки від мене. Дуже часто він казав, що у нас не вистачає на якийсь відпочинок із дітьми, що ми маємо вкластися у певну суму.

Якось ми вирішили купити машину для всієї родини. Довго обговорювали модель, яка нам сподобалася, але Єгор, мій чоловік, сказав, що не може поки виділити всю необхідну суму, тому що у нього на роботі зараз важко з оплатою.

Зрештою я продала свій гараж, який у мене був ще від мого дідуся. Я подумала, що тим самим допоможу йому і додам суму, що бракує.

Він одразу прийняв цей варіант, і ми купили машину. Через півроку я якось зустрівшись з його колегою по роботі, дізналася, що він отримує зарплату в рази більшу, що мені каже!

Але я ніколи не питала його про це. Потім я помітила такі речі, що він потай від мене купує собі дуже дорогі речі, але приховує від мене. Іноді може шукати щось дешевше для мене, щоб на цьому заощадити.

Єгор каже, що мене кохає. Постійно обманює мене щодо матеріальних коштів. Не зрозумію, що це, невже мій чоловік жмот?

До речі, коли ми купували машину, за місяць до цього Єгор, як виявилося, отримав премію на роботі, але мені сказав, що грошей повністю на машину не вистачає, а тому що я не працюю, я навіть не знаю, чи є у нас якісь заощадження на “чорний” день.

You cannot copy content of this page