Історії про кохання

Влаштувалася на нову роботу, щоб зловити коханого на зраді

Марта вперше сьогодні вийшла на роботу, вона не збиралася після хвороби, але прогулюючись в парку потопила під дощ, забігла в перший же магазин, і зрозуміла, що зайшла в магазин з квітами та подарунками.

Якийсь час вона ще стояла біля входу, поки її привітною посімшкою не зустріла дівчина за касою, спитпла чи Марта часом не по об’яві? Бо я кщо так ,то її давно вже чекають.

Марта застопорилася, але не встигла сказати ні слова, як дівчина підхопила її під руку і повела в кабінет директора. Там її зустріла мила дівчина, представилася, сказала, що вона адміністратор мережі магазинів які продають квіти, розказала все про вакансію і запропонувала відразу почати працювати.

Марті все так сподобалося, що вона не стала заперечувати, і приступила до своїх обов’язків. В думках вона прокручувала те що відбувається і думала як сказати чоловікові про те, що вона ось так зненацька вирішила піти працювати.

Поки вона пішла до “холодильників” по чергову партію тюльпанів, двері на вході задзвеніли. Ну знаєте, колись так модно було, рахувалося, що таким чином відлякуються злі сили, а продавцям просто зручно, якщо зайнята чи відвернулася, то хоча б чути, що хтось зайшов.

Вона не стала відволікатися, а набирала в оберемок потрібні квіти для композиції. Аж поки не почула знайомий голос. – Дівчино, доброго дня, мені квіти треба для тещі, так, для знайомства.

Сонечко, які квіти лютить твоя мама? Марта ледь не обімліла, вона вийшла в залу і побачила як її чоловік тримає під руку красиву білявку.

Вони зустрілися поглядами, він швидко забрав букет, мовчки вийшов, вони сіли в машину і поїхали. Марта лишилася посеред залу в оточенні пелюстків квітів, які вона випустила з рук кілька хвилин назад.

І білявку вона цю впізнала, це дочка її знайомої. Марта подумала хвилинку, вийняла з сумочки фото з результатами УЗД, прикріпила туди фото дитини на 8 тижні вагітності і замовила гарний букет лілій, вставила туди вітальну листівку і вклала в середину цю звістку.

Квіти вона відправила по адресі, яку добре знала. Помста повинна бути солодкою. А потім Марта почалася додому після зміни в магазині, змінила замки і поїхала на кілька тижнів за запрошенням тієї самої адміністраторки на курси.

Валізи її чоловіку доставили разом з документами на розлучення. Іноді ось так не знаєш, що дощ, погана погода, випадкові люди і магазини можуть змінити твоє життя.

Вам також має сподобатись...