Вона благає повірити, що такого більше ніколи не буде, плаче щодня, коли я вранці йду, кажучи, що йду назавжди….

Мені 22 роки, з дівчиною зустрічаюся три роки. З них рік працюю на вахті 15 через 15 діб. Про те, що закохався, я зрозумів тільки коли перший раз поїхав на вахту на практику. До і після практики працював в автосервісі сторожем. Вона приходила до мене ночами, бо не могла бути без мене.

Це були справжні почуття. Тепер про дівчину: вона класна за всіма пунктами, але з поганою мамою, яка любить випити. Її мама краще собі в чарку загляне, ніж доньці туфлі купить, та періодично приводить додому різних чоловіків.

Жили ми раніше два дні в сервісі, два дні в неї. Як на вахту влаштувався, то в неї ночую частіше, ніж удома. Раніше я іноді подовгу бував один у себе вдома, але вона сумувала без мене. Тепер я вже й сам звик до її дому. Останній рік усе супер: 15 днів телефонних розмов про кохання і майбутнє.

Інші 15 днів ми цілодобово разом. Роблю для неї все, витрачаю на неї майже всі зароблені гроші. Зробив запит на іпотеку, щоб забрати її з цього будинку-пекла. Я останній вечір на роботі перед приїздом, вона каже, що гуляє з подругою. Потім телефонує, каже, що вже вдома.

Каже, що хоче спати, але я-то відчуваю, що вона зовсім не сонна! Гаразд, бажаю спокійної ночі. Телефоную о 9 ранку, як домовлялися, не бере слухавки. Їду з вахти додому і дзвоню їй, не бере. Вирішую, що з подругою десь зависла. Приїжджаю додому, влаштовую розслідування і допит.

Дізнаюся ось що. Останні чотири місяці, поки я на вахті, вона 2-3 рази зустрічається з хлопцем. Чому? Відповідає, що зустрічалася з ним тому, що не вистачало мене, мама вдома діставала, а піти не було до кого. Одного разу вона зателефонувала цьому знайомому, вони зустрілися і просто каталися містом.

Другий раз він її напоїв і в них був секс. Потім побачення чергувалися з сексом і без. Каже, зустрічалася з ним, тому що їй було нудно. Хобі та захоплень у неї немає, сидить удома дивиться серіали, а коли мама п’є, шукає, куди піти з дому.

Я відразу ж зв’язався з ним, поцікавився про те, що було. Він підтвердив її слова. Додав, що зустрічалися з початку літа. Подруга моя каже, що зустрічалася з ним без думки зрадити, а просто покататися і випити, щоб піти від домашніх проблем і скоротати час, поки мене немає.

Під впливом алкоголю він і отримував від неї те, що хотів. Мільйон разів я говорив, що люблю її, що довіра для мене – це найважливіше. Не знаю, навіщо вона так зі мною вчинила. Коли я все це дізнався, вона ридала три дні. Я продовжував бути з нею.

У нас були постійні скандали, я дуже страждав і, напевно, через це мучив її ревнощами і докорами. Вона благає повірити, що такого більше ніколи не буде, плаче щодня, коли я вранці йду, кажучи, що йду назавжди. Сама не знає, чому так вийшло, і дуже кається.

Уже тиждень я з нею, але думка про її невірність і зраду не минає з голови. Я точно знаю, що вона мене любить. Я її дуже підтримую по життю у всіх сенсах. Без мене вона збожеволіє. Я її теж люблю, але боюся, що вона слабка людина і не зможе чекати на мене з роботи.

Вона ж клянеться, що поки ми разом, вона і подумати не посміє про це. Мовляв, вона все зрозуміла, кається і опік дуже сильний. Не знаю, що мені робити. Потрібно або піти, або залишитися з нею і якось про це забути. Хочу піти, але не можу. Телефоную, приїжджаю до неї і весь цей час періодично доводжу її до сліз, хоча й не хочу, щоб вона страждала.

You cannot copy content of this page