Вона була старша за мене на два роки, ми відразу знайшли з нею спільну мову. Вона притягувала мене своєю енергетикою…

Мені 21 рік. Лише рік тому зі мною сталося те, що, як я думала, статися не може. Півтора року тому я познайомилася з хлопцем, йому 24 роки. Ми одразу сподобалися одне одному і в нас зав’язалися стосунки.

До речі, він мій перший хлопець. Уже через півроку почалися розмови про весілля, я повірити не могла у своє щастя, але одного разу до компанії моїх подруг приєдналася незвичайна дівчина, двоюрідна сестра однієї з них.

Вона була старша за мене на два роки, ми відразу знайшли з нею спільну мову. Вона притягувала мене своєю енергетикою і ще чимось невловимим. Дбала про мене, робила невеликі подарунки, захоплювалася мною.

Її товариство все більше і більше захоплювало мене. І ось якось мої подруги шепнули мені, що вона нетрадиційної орієнтації. Я, звісно, і сама підозрювала щось подібне, але припинити спілкування була вже не в силах.

Так ми почали таємно зустрічатися, мені подобався цей новий досвід. Я сприймала все це несерйозно, думала, що в будь-який момент можу це припинити, адже я любила свого хлопця, але все виявилося не так просто.

Я закохалася в цю дівчину, в її вміння красиво сміятися, говорити і навіть красиво фарбуватися. Незабаром вона почала натякати мені на розрив із хлопцем, а потім і зовсім сказала про це безпосередньо.

І тут я зрозуміла, що зайшла в глухий кут. Та й хлопець почав уже щось підозрювати, помічаючи зміни в моїй поведінці. Я знаю, що хочу повноцінну сім’ю, але, як уявляю, що розлучуся з цією дівчиною, починається паніка.

Мені здається, що я вже не уявляю свого життя без неї, але і мій хлопець мені теж дуже дорогий. Як мені вчинити? Як розірвати ці стосунки? Чи може не розривати нічого, але як тоді поєднати?

You cannot copy content of this page