Вона мені двері відчинила, а сама в ковдрі ще, в піжамі, так і сказала, що тільки прокинулася. А у самої гора посуду немитого

Мій син і його жінка живуть окремо. Хоч я і була противником їхнього переїзду, та вони так вирішили, а я не стала сперечатися. З першого погляду мені дуже сподобалася Надя, але потім я зрозуміла, що вона не така проста.

Син цілими днями працює, а невістка, хай їй Грець, вона в декреті. У них 2 діточок, одному 3 рочки, іншому майже 5. Вона без кінця ниє і плаче, що їй дуже важко і нікому допомогти.

Без кінця я вислуховую істерики про те, що чоловік, тобто мій син, не допомагає їй. Я не згодна категорично, адже він працює, чому він ще в городі має копатися.

Незважаючи на те, що син працює, у нього є можливість підзаробити, тому потреби в грошах немає. І робота така, що діти часто тата бачать.

Не раз я бачила, як на вихідних він готує їжу, ходить з дітьми по гурткам і магазинам, дає їй можливість відпочити. Але ж від чого вона втомлюється, хотіла б спитати? Та мовчу, діло то не моє, у мене задача не важка, іноді з внуками посидіти, коли просять.

А от нещодавно, я вирішила зробити сюрприз і приїхала без попередження, чи не вперше. Раніше я завжди за кілька днів казала, а тут, так вийшло.

Раніше я і приїздила зазвичай на маршрутці, а пряма їде тільки після 3 дня. а тут так вийшло, що о 10 ранку приїхала.

Вона мені двері відчинила, а сама в ковдрі ще, в піжамі, так і сказала, що тільки прокинулася. А у самої гора посуду немитого, діти голодні, а вона спить.

Звісно ж не буде нічого встигати, якщо так спати довго. Але навіть не в цьому біда. Я от думаю тепер, чи варто сину розповідати про те, як вона “домом займається”. Він то думає, що вона як бджілка, а вона його о 7 на роботу провела і спати знову.

You cannot copy content of this page