Вона розлютилася, накричала на мене, сказала, що все життя мріяла бути особливою…

Зі своєю найкращою подругою я знайома з раннього дитинства. Я її пам’ятаю з п’ятирічного віку – вона на рік молодша за мене. Ми дружили майже 22 роки, багато хто думає, що ми рідні сестри, але це не так. У 10 років ми вкололи пальці і на крові заприсяглися, що завжди будемо дружити.

Ми ніколи не сварилися, не крали одне в одного хлопців, завжди були разом. А тепер я її боюся… Це все почалося з одного серіалу. Ми дивилися всі серії, вчили напам’ять усі заклинання з серіалу і вирішили теж стати відьмами. Завели книгу заклинань, переписали туди всякого, намагалися викликати духів.

У нас нічого не вийшло, звісно, і ми поступово закинули цю ідею. Точніше, я закинула, а подруга, як виявилося, ні. У неї померладалека родичка, яка жила в якомусь покинутому селі. Подруга з матір’ю поїхали на похорон, а коли вони повернулися, я її просто не впізнала.

Відразу після повернення вона прибігла до мене і показала свою знахідку. Це була стара засмальцьована книжка, точніше аркуші, скріплені мотузочкою збоку. У книзі було дуже багато записів, ручкою й олівцем, деякі чіткі, інші ледве помітні. Я почала читати – це були замовляння, заклинання, рецепти.

Ця померла тітка була сільською відьмою. Подруга вся тремтіла від нетерпіння і говорила, що з цією книгою ми точно станемо супервідьмами. Ми стали старанно читати книжку, виконувати різні ритуали і замовляння. І з часом я помітила, що в мене результату як не було, так і немає, а ось вона…

У неї виходило, але виходило зі знаком “мінус”. Наприклад, скаржиться хтось на зубний біль, вона сміється і каже: “нічого, скоро буде легше”, а в людини такий флюс роздувається – мама не горюй. Бачила на власні очі – все обличчя перекошене було, на “Швидкій” відвозили.

Або ось ще приклад: сусіди зверху дуже галасливо з’ясовували стосунки, вона піднялася до них і, коли сусід відчинив двері, крикнула, щоб ті лягли та спали спокійно. Сусід наступного дня і ліг. Інсульт у нього вночі стався. Я, як усе це помітила, стала просити її припинити проводити ритуали, спалити книжку.

Вона розлютилася, накричала на мене, сказала, що все життя мріяла бути особливою, а не сірим бидлом, як інші. Прогнала мене зі свого будинку, сказала, щоб я провалювала. Ну я й провалилася по дорозі в якусь яму, начебто її ремонтники розрили, а я знак у темряві не помітила.

Подруга відвідувала мене в лікарні, вибачалася, казала, що не хотіла, щоб це зі мною сталося. Сказала, що спалить книжку і перестане займатися цим. Тільки, знаєте, я їй не вірю. Їй подобається відчувати себе могутньою, вона так раділа, що сусіда інсульт розбив, сміялася як ненормальна.

І взагалі, вона стала зовсім інша, зла, черства. Я сказала, що не хочу більше спілкуватися з нею, що боюся її. Вона сміється і каже, що не відпустить мене і навчить всього. Нещодавно вночі мені снилася, сміялася, хапала мене за руки і кудись у темряву тягнула. Як мені її позбутися?

You cannot copy content of this page