Вона сказала, що готова все кинути і переїхати до нас. Але є кілька умов, які ми з чоловіком повинні виконати…

Ми з чоловіком і дітьми живемо в столиці, а мої батьки завжди жили в провінційному містечку. І як би я не просила їх перебратися ближче до нас, вони завжди відмовлялися.

Рік тому не стало мого батька. Мама довго сумувала, зовсім розклеїлася. Мені навіть довелося якийсь час пожити з нею. Це дуже їй допомогло. Вона взяла себе в руки і продовжила працювати.

Незважаючи на поважний вік, вона, як і раніше, працює на півставки в школі. Вже дуже їй подобається комунікація з підростаючим поколінням. З цієї ж причини мама завжди з радістю чекала, коли ми приїдемо з дітьми.

У нас їх двоє: синок і донька. І вони бабусю обожнюють. Постійно запитують, коли ж ми знову до неї поїдемо. І мене це, якщо чесно, почало дуже засмучувати. Річ у тім, що кататися туди-сюди досить важко.

У нас своя машина, але грошей на це все йде неміряно. Ми поговорили з чоловіком і прийняли рішення покликати мою маму жити до нас. У нас є вільна кімната, та й стосунки у чоловіка з нею просто чудові.

Мені сумно від того, що мама живе там зовсім одна. Я хочу, щоб вона відчувала себе в безпеці і завжди могла на нас покластися. Ось із цією пропозицією ми й поїхали до неї кілька місяців тому в гості.

Тільки от не такої реакції від мами я очікувала. Я думала, що мама зрадіє і одразу ж погодиться. Адже у нас у столиці є всі умови для прекрасного щасливого життя. Але мама попросила дати їй час подумати.

І відповіла лише через тиждень телефоном. Вона сказала, що готова все кинути і переїхати до нас. Але є кілька умов, які ми з чоловіком повинні виконати.

По-перше, мама не хоче ставати нашою прислугою, тому домашньою роботою займатися вона не буде. По-друге, мама просить нас прописати її в нашій квартирі, щоб вона могла отримувати столичну пенсію.

А по-третє, вона хоче, щоб ми платили їй зарплату за догляд за онуками. Вона вважає, що, виїхавши зі свого рідного дому, їй доведеться багато чого втратити. З роботи треба буде звільнитися.

А сидіти на нашій шиї вона не хоче, тому їй потрібна постійна зарплата. Думаю, не потрібно пояснювати, в якому шоці я була тоді. Розумієте, моїй матері потрібні гарантії!

Коли чоловік про це дізнався, він влаштував мені скандал. Сказав, що був про свою тещу кращої думки, а вона виявилася меркантильною і дріб’язковою особою. Звісно, важко не погодитися з цим.

Я такого від своєї мами не очікувала. Мені здавалося, що вона любить своїх онуків і готова заради них на все, але це не так. Я вже почала готувати для мами кімнату, купила постільну білизну, але тепер у цьому немає сенсу. Ми не спілкувалися вже два місяці.

You cannot copy content of this page