Вона вчинила скандал і сказала, що свого малюка назве так, як вона сама захоче, і не зважатиме на нашу думку…

Нещодавно син повідомив мені про те, що він стане татом. Я дуже чекала, коли буде відома стать дитини, звісно, хотіла онука. Адже хлопчик продовжить наш рід, а це дуже важливо.

Я була щаслива, коли дізналася, що в мене буде онук. Тепер питання про те, яким ім’ям назвати хлопчика, навіть не стояло. У нас з невісткою склалися дружні взаємини. Коли син одружився, вона переїхала жити в наш будинок.

Іноді ми сперечалися, але не тримали одне на одного зла. Коли вона завагітніла, я була щиро щаслива, адже мій син мріяв про спадкоємця. Щойно він дізнався стать дитини – одразу ж поділився новиною зі мною.

Тепер він зможе назвати сина на честь свого батька. У нашій родині завжди називали хлопчиків на честь дідусів – така традиція. Але наш вибір став для невістки несподіванкою.

Вона вчинила скандал і сказала, що свого малюка назве так, як вона сама захоче, і не зважатиме на нашу думку. Сказала, мовляв, якщо я хочу назвати дитину ім’ям дідуся, то мені доведеться самій народити.

До спільного знаменника мирним шляхом дійти не вийшло. Я намагалася спокійно обговорити цей момент з нею. Син мене підтримував. Але щойно я починала розмову, вона просто йшла з кімнати і не хотіла нічого чути.

Востаннє невістка повідомила, що з пологового будинку її забере мама, і ми можемо навіть не з’являтися на порозі. Я зовсім не розумію, чому вона так егоїстично поводиться.

Адже вона народить дитину від мого сина, і він має право вибрати ім’я немовляті. Мене ніхто не слухав, і до пологів ми не розмовляли. За кілька місяців, коли вона вже була на збереженні, мені зателефонував син.

Він сказав, що вибере ім’я дитині таке, яке сподобається його дружині, і що надалі вони самі вирішуватимуть питання, що стосуються їхньої сім’ї. Я навіть не знала, що на це відповісти. Наче я зовсім нічого для них не значу.

Ім’я вибрали інше, а мені нахамили, коли я намагалася з ними знову поговорити. Тепер навіть не знаю, як із ними спілкуватися. Власний син мене ні в що не ставить. Я вклала в нього всі сили, щоб він виріс достойною людиною, а в підсумку отримую таку подяку.

You cannot copy content of this page