Всі говорили, що ми скоро розбіжимося, а чоловік кине мене, майже 40-річну тітку, з дитиною на руках, але я їх не слухала

Костянтин зустрів Лєру через кілька місяців після розлучення з першою дружиною. На той час йому було вже 30 років. А його дружина, яка припадала йому майже ровесницею, здавалося, ще не подолала підлітковий період. Йому хотілося серйозності і надійності. Його дружині потрібні були емоції і веселощі.

В результаті пара прийшла до висновку, що майбутнього у них немає. Тому вони пішли в ЗАГС, де припинили безглуздий союз.

Якби Костянтин тільки знав, наскільки вчасно він це зробив! Адже через якихось 76 днів він зустрів ту, яку так довго шукав. Лєра була саме тією жінкою, яку він хотів бачити поруч із собою. Розумна, спокійна вдачею і добра серцем. До того ж красуня.

Між двома людьми одразу спалахнули почуття і почався роман. І хоч Лєра була старше Костянтина на 7 років, це його абсолютно не бентежило. Навпаки, жінка, що володіє гідністю і мудрістю, воістину чарівна.

Коли він зробив пропозицію Лєрі, та одразу погодилася. Жінкою вона була самодостатньою, але все ж самотньою. Для повноцінного щастя їй не вистачало сім’ї. Спочатку їй самій було ніяково зустрічатися з чоловіком молодшим за неї. Але почуття змусили забути про незручності.

Коли батьки Костянтина дізналися про вік нової обраниці сина, вони тут же махнули рукою зі словами, що цей шлюб не протягне і року.

Куди йому молодому зі старшою під вінець? Різні вони, характерами не зійдуться і будуть тільки сваритися! А народжувати як вона буде? У такому-то віці …

Костянтин захищав кохану, як міг, але в підсумку сам махнув рукою і одружився на Лєрі. У тому ж році вона народила здорову дівчинку. А ще через 2 роки – міцного хлопчика.

Звичайно, родичі згодом прийняли вибір Костянтина і цьому дуже посприяли вищезгадані події. Адже вагітність після 35 років переноситься не так легко, як в більш молоді роки.

Зараз Костянтин і Лєра – щаслива сімейна пара. Вони живуть в невеликому будинку з двома дітьми. Через час вони планують завести домашню тварину. Кожні вихідні до них приходить хтось із бабусь чи дідусів, щоб провідати онуків. І, здається, у них все буде чудово.

Тож чи потрібно слухати батьків при виборі своєї другої половини? Наскільки дружина може бути старша за чоловіка, щоб не викликати несхвалення? І чи має вік значення, коли мова йде про любов?

You cannot copy content of this page