Ви бачите, одній бабусі більше дістається, а іншій менше. А вона ж виховала і свекруху мою і мого чоловіка, я нічого, всі нормальні вийшли по їх словам

Втомилася лаятися з чоловіком через його матір та бабусю нашого синочка! Все почалося з того, що я народила сина і після цього помчалося все в нікуди. Людина зі здоровим глуздом проттаке і не думала б.

Я, як і багато інших матусь, частіше зверталася до своїх батьків по допомогу, так бабуся чоловіка почала з цього проблему робити.

Ви бачите, одній бабусі більше дістається, а іншій менше. А вона ж виховала і свекруху мою і мого чоловіка, я нічого, всі нормальні вийшли по їх словам. Я б так не сказала, але це вже інша історія.

Дитині 1,8, а ця епопея продовжується і досі. Син буває у свекрухи частіше, ніж у моїх батьків, але мої батьки при цьому мовчать і нікому не капають на мізки.

Вчора з чоловіком через це знову посварилися. Але насправді внука батьки чоловіка бачать дуже часто, та в моїй присутності. Але чоловікові ж не докажеш.

Його дратує, що я його матері менше довіряю. Але, на мою думку, це природно, що я більше довіряю своїй матері, ніж свекрусі. Це ж нормально, і справа не в тому що його мама погана, а в тому, що в мене є моя хороша.

І взагалі, я хочу сама виховувати свою дитину, а не спихати її бабусям. Чому чоловік та його родичі не можуть цього зрозуміти.

Як пояснити чоловікові, що його родичів не можу полюбити як своїх? І як припинити цей поділ мого сина?

You cannot copy content of this page