Історії про кохання

Вигнали нас на вулицю посеред зими

Переїхали на нову зйомну квартиру. Точніше треба сказати, що це праватний будинок, зі зручностями звісно, але своїми нюансами.

Як мама маленьких дітей я відразу уточнювала з приводу того, як справа з комунікаціями, тобто, як часто їздить транспорт, чи вимикають світло, і таке інше.

Власниця мене запевнила, що це найкращий варіант для нас з дітками. Опалення дровима, але є котел, який працює від насосу і розганяє тепло по батереям, вода зі скважини, власна тобто.

Світло і електрика в нормальному стані. А от газу в будинку немає, є балон для газової плити. Балон ми винесли відразу, так як за весь час переїзду обзавелися такою зручною штукою, як інвенторна поверхня, яка теж працює на електроенергії.

Перший час все було в порядку, аж поки не почалося регулярне відключення світла. Нема світла – нема нічого.

В будинку холодно, адже не працює насос на опалення, води теж нема, їсти зварити не можу. Така ситуація продовжувалася протягом 4 тижнів.

Зазвичай ми платили за світло 700 гривень в місяць, цього разу всього 87, можете уявити, яка економія, хоча звісно дуже сумнівна, як на мене.

Далі у мене почалися проблеми на роботі, адже через постійне виключення світла я не змогла вчасно здати кілька проектів, заробітну платню, як ви здогадалися, затримували вже на 2 тижні.

Тут я сама винна, але де я те світло візьму. Діти невдоволені, голодні, холодні, чоловік теж як із цепу зірвався, то він в кафе поїсть, то у мами, став приходити пізніше.

Сидимо як кроти в норі, при тому, що зараз середина зими. Я попросила власницю будинку хоча б оренду зменшити.

Платили ми 7, нехай хоч 4, чи 5 тисяч. А то що ж, живемо, по суті без умов, воду з криниці носимо. І це буде тривати ще мінімум 2 місяці, адже в нашому населеному пункті міняють лінії електромережі.

Хазяйка, замість того щоб поспівчувати, сказала, що вона нічого не буде зменшувати, а до того ж, попередила, що наступного місяця ми можемо з’їжджати.

Січень місяць, ми без грошей, холодні, голодні, хворі і дуже злі збираємо речі, до переїзду 3 дні, квартиру так і не знайшли, адже розраховували на оренду плату тільки.

А тепер плати ще й реелторські, ще аванс за останній місяць. Отак іноді люди чинять. Хороша людина в таку погоду собаку на 5 хвилин не вижене, а нас з хати виставляють.

Вам також має сподобатись...