Вигнали нас на вулицю посеред зими

Переїхали на нову зйомну квартиру. Точніше треба сказати, що це праватний будинок, зі зручностями звісно, але своїми нюансами.

Як мама маленьких дітей я відразу уточнювала з приводу того, як справа з комунікаціями, тобто, як часто їздить транспорт, чи вимикають світло, і таке інше.

Власниця мене запевнила, що це найкращий варіант для нас з дітками. Опалення дровима, але є котел, який працює від насосу і розганяє тепло по батереям, вода зі скважини, власна тобто.

Світло і електрика в нормальному стані. А от газу в будинку немає, є балон для газової плити. Балон ми винесли відразу, так як за весь час переїзду обзавелися такою зручною штукою, як інвенторна поверхня, яка теж працює на електроенергії.

Перший час все було в порядку, аж поки не почалося регулярне відключення світла. Нема світла – нема нічого.

В будинку холодно, адже не працює насос на опалення, води теж нема, їсти зварити не можу. Така ситуація продовжувалася протягом 4 тижнів.

Зазвичай ми платили за світло 700 гривень в місяць, цього разу всього 87, можете уявити, яка економія, хоча звісно дуже сумнівна, як на мене.

Далі у мене почалися проблеми на роботі, адже через постійне виключення світла я не змогла вчасно здати кілька проектів, заробітну платню, як ви здогадалися, затримували вже на 2 тижні.

Тут я сама винна, але де я те світло візьму. Діти невдоволені, голодні, холодні, чоловік теж як із цепу зірвався, то він в кафе поїсть, то у мами, став приходити пізніше.

Сидимо як кроти в норі, при тому, що зараз середина зими. Я попросила власницю будинку хоча б оренду зменшити.

Платили ми 7, нехай хоч 4, чи 5 тисяч. А то що ж, живемо, по суті без умов, воду з криниці носимо. І це буде тривати ще мінімум 2 місяці, адже в нашому населеному пункті міняють лінії електромережі.

Хазяйка, замість того щоб поспівчувати, сказала, що вона нічого не буде зменшувати, а до того ж, попередила, що наступного місяця ми можемо з’їжджати.

Січень місяць, ми без грошей, холодні, голодні, хворі і дуже злі збираємо речі, до переїзду 3 дні, квартиру так і не знайшли, адже розраховували на оренду плату тільки.

А тепер плати ще й реелторські, ще аванс за останній місяць. Отак іноді люди чинять. Хороша людина в таку погоду собаку на 5 хвилин не вижене, а нас з хати виставляють.

You cannot copy content of this page