Родинні історії

Вихователька в садочку явно щось задумала

В нашому дитячому садку постійно відбуваються якісь неприємності. Я знаю, що у нас це нормальна практика, тим не менше. Матусі, які водять діток в садочок знають, що дітей вдягати туди гарно і дорого не варто.

А все тому, що вихователі постійно плутають дитяче взуття і одяг. Я відправила своїх дітей до садочку в 3 роки, з першим сином проблем не було, хоча і ходив в той же садок, але вихователі були старого загартування.

А от менший син пішов в садочок після ремонту, потрапив у групу до молодої нянечки, яка більше уваги приділяє іграм та харчуванню дитини. Через це у нас страждає гігієна.

То ми додому з садка принесемо в волоссі “квартирантів”, то висип якийсь, а останнього разу взагалі, виявляється, переплутали зубні щітки дітей.

Діти маленькі, тому, я рахую, що вихователі повинні слідкувати за тим, щоб дітки користувалися виключно своїми предметами. А у нас тут, не зрозуміло що.

Терпець увірвався, коли дитина прийшла додому в чужій спідній білизні та шкарпетках. Для мене це нонсенс. Я такого не розумію?

Чому вихователі дозволяють собі плутати речі дітей, адже це може бути небезпечно для діток? Так і окрім того, відправляєш дитину в садок в чистому і новому, а додому він приходить в брудному і обшарпаному, та ще й з чужого плеча.

Ось якось, ми збиралися в гості, я мала забрати дитину після садочка і разом поїхати на свято, та де там, дитя було в речах на кілька розмірів більших.

Переплутати нереально. Та і крім того, наверх йому вдягли шерстяні шкарпетки, в яких ледь впхали ногу в черевики. Не знаю, чи це я одна така, чи є ще мами, які вкрай невдоволені такими речами. Будь ласка, підтримайте мене в коментарях, як боролися з таким.

Вам також має сподобатись...