Виховував сина як свого, а той втік

Тат, тато, тату ну, де зарядка від планшету? – В комоді глянь, сину, я пішов на роботу, будь розумним хлопчиком, я скоро буду.

Сашкові було 9 років, ще дитина, але вже досить дорослий, щоб розуміти деякі речі в цьому житті. Серед речей тата в комоді він знайшов закону папку, якої раніше ніколи не бачив.

Там документи, щось про те, що його тато, Олег Сергійович Тополя позбавив батьківських прав справжніх батьків хлопчика.

Малий просто проплакав цілий день і вечір, а потім вирішив бігти та шукати справжніх батьків.

Він наговорив татові Олегу багато поганих речей, сказав що бачити його не хоче, що він більше йому не син, що той обманював його все життя.

Дитині було складно зрозуміти все, він втік. Олег побіг шукати дитину, в відділку заяву не прийняли, адже не пройшло і кількох годин як він пропав, навіть знаючи всю історію не стали допомагати батькові.

Олег повертався додому далеко за північ. Прийшов, і побачив, як на його дивані, скрутившись клубочком лежав його син і обіймав медведя, якого Олег подарував йому минулого року.

-Тато, вибач, прошепотів малий. Олег знав, що нічого хорошого не чекало на дитину в тій сім’ї. Хлопчик був сином колишньої дружини, яка пішла від нього і народила Сашка.

Батьки не в змозі були себе на ноги ставити, дитина плакала і хотіла їсти. Чи правильно вчинив Олег, чи змогли б ви так?

You cannot copy content of this page