Випадково побачила фото свого чоловіка з іншою жінкою і дізналася про все, що він ретельно приховував

Юля завжди була у центрі уваги. Весела, із повним набором лідерських якостей, вона вміла зачаровувати навіть без зусиль. Раніше ми часто організовували цікаві вечірки на роботі. На одній із таких Юлія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.

Ми всі були дуже здивовані тому, що ці двоє зійшлися, та ще й так швидко. Вадим був, як це кажуть, іншого поля ягода. У дитинстві він жив у селі, а до міста переїхав лише після 16 років. Поруч зі своєю інтелігентною дівчиною він здавався трохи необтесаним і надто замкнутим.

Юлю нерідко бентежило це. Особливо непросто було на сімейних зустрічах. Коли молодята вирішили зіграти весілля, сім’я нареченої у всьому їм допомагала, на відміну від родичів Вадима. Мама та тато Юлі завжди привітно зустрічали молоду пару і намагалися їм дати якнайбільше. Наприклад, вони подарували подружжю квартиру та допомогли з покупкою машини.

Ось тільки Вадим ставився до батьків дружини холодно, а про своїх нічого не розповідав. Лише одного разу, мигцем, Вадик розповів про двоюрідну сестру Емілію, яка вже дуже давно емігрувала за кордон. Юля ніколи не ображалася на чоловіка, їй здавалося, що таку поведінку можна легко пояснити важким дитинством.

Та й зі своєї дружини Вадик порошинки здував. Ніжність до неї лише зросла, коли молодий чоловік дізнався, що в них буде дитина. Тепер він думав лише про те, як забезпечити майбутнє своєї сім’ї: влаштувався на іншу роботу і рідко бував удома. Юля раділа, хоча їй все ж таки було трохи самотньо.

Однак Юля була не з тих, хто скигне про те, що їй нудно. Вона взяла ситуацію у свої руки, відкрила сайт міста та пошукала цікаві події, які відбувалися на той момент. Найцікавішим із них їй видалася фотовиставка. Юля змалку любила фотографувати, але вирішила залишити свою пристрасть на рівні хобі. І все ж таки тема фотографії її захоплювала.

Цього року виставка була організована одним із найкращих фотографів міста. Він вирішив розвіяти міський смуток гарними фотографіями закоханих, які зробив у рідному місті. Захід обіцяв бути цікавим, адже фото були не постановочними. Розглядаючи закоханих людей на фото, Юля з ніжністю згадувала свої перші побачення з Вадиком.

І раптом серце дівчини пропустило кілька ударів. На одному знімку вона побачила… Вадима. Він тримав у обіймах підозріло знайому дівчину і цілував її. Юля впізнала панночку. То була сестра Вадима, про яку той ненароком згадував.

Прямолінійна Юля вирішила не тягнути кота за хвіст і одразу притягла чоловіка на виставку. Побачивши знімок, той нічого не заперечував. Ця панночка справді не була йому сестрою. Вона навіть дівчиною не була. На фото чоловік Юлі цілував свою наречену!

Дівчину справді звали Емілією, і жила вона в Нідерландах. Усі свої так звані відрядження Вадік проводив саме там. Очевидно, молодий чоловік дуже хотів переїхати до європейської країни, а тому вирішив одружитися з іноземкою. Ці стосунки тривали вже півроку. Зрідка Емілія приїжджала до майбутнього чоловіка, і одного разу вони потрапили в об’єктив місцевого фотографа.

Вадим планував незабаром одружитися вдруге та переїхати до Нідерландів. Виявилось, що чоловік давно все вирішив. Він вдав, що втратив свій паспорт і замовив новий, у якому вже не було штампу про шлюб. Юля була в шоці, адже Вадим не просто їй зрадив, він на колінах благав її нічого не розповідати новій нареченій. А вона, мабуть, нічого не знала про те, що її майбутній чоловік має вагітну дружину.

Юлія вибрала момент, забрала у чоловіка телефон і зателефонувала іноземці. Емілія теж була в шоці від почутого. Виявилося, що в неї дуже багаті батьки. Швидше за все, саме їхні гроші були в голові у хитрого Вадима. До речі, він мав навіть план, як позбутися Юлії і продати їхню квартиру. На щастя, доля розпорядилася інакше.

You cannot copy content of this page