Вирішила поділитися із сином. Він якось не надто радісно відреагував на мою пропозицію. Сказав, що то дача його дружини. Мені це одразу не сподобалося…

Нещодавно моїй невістці дісталася невелика спадщина від її бабусі. Гроші невеликі, звісно, квартиру на них не купиш, але все одно приплив грошей у сім’ю. Діти довго думали, як краще розпорядитися цими грошима.

І вирішили купити собі дачу за містом. Я підтримала їхнє рішення, адже дача – це прекрасно. Можна їздити туди відпочивати. У них скоро малюк з’явиться, а йому корисне свіже повітря.

Вони підшукали варіант, який їм якраз по грошах. Взяли невеликий старий будиночок у селі. Що сказати, стан тієї ділянки залишає бажати кращого. У хаті багато мотлоху. На ділянці потрібно вирубати кущі та розібрати сарай.

Загалом, роботи хоч відбавляй, але хто буде це робити, незрозуміло. Невістка при надії, а син сам не їздитиме за місто. Тоді в мене виникла ідея допомогти дітям, адже я все життя мріяла про будинок у селі.

Після того як не стало чоловіка, мені хотілося виїхати з міста. Бетонні стіни прямо тиснули на мене. Я навіть думала купити собі дачу, але гроші не вдалося зібрати.

Ось я й подумала, що можу сама поїхати до дітей на дачу, допомогти з прибиранням. Адже мені нескладно було б розібрати мотлох і прибрати ділянку. Зі складними роботами міг би син допомогти.

Так би привели будиночок потроху до ладу. Мені ідея сподобалася, я вже купу планів мала. Вирішила поділитися із сином. Він якось не надто радісно відреагував на мою пропозицію. Сказав, що то дача його дружини.

Мені це одразу не сподобалося. Як це її дача, якщо вони сім’я? Але я все ж вирішила зателефонувати невістці й запитати особисто. Вона відповіла різкою відмовою. Сказала, що це її дача і ключі від будинку вона не дасть.

Чесно кажучи, мене це сильно зачепило. Вона просто не розуміє, що з немовлям на руках вона на тій дачі нічого не зробить, а син не буде сам туди їздити. Таке враження, що вони й не поспішають нічого там робити.

Навіщо тільки купили? Не розумію, чому вона відмовляється від допомоги, якщо я сама пропоную. Я ж не претендую на власність, просто хотіла підтримати їх. Мені не важко, я б і свою душу порадувала, і дітям допомогла. Не знаю, як їх переконати.

You cannot copy content of this page