Вирішила продати свою трикімнатну квартиру, щоб допомогти молодій сім’ї сина

Мій єдиний син нещодавно одружився. Самі ми, можна сказати, люди середнього достатку. Зірок з неба не хапаємо, але і скаржитися, по суті, нема на що. І це незважаючи на те, що його батько вже давно як поїхав за кордон, а його аліментів я жодного разу в житті в очі не бачила.

Його дружина – дівчисько хороше. Розумна, з інтелігентної родини. Але так вже вийшло, що вона старша дитина. З великим віковим відривом. Тепер у її батьків немає часу займатися своєю, нехай і досить дорослою, дочкою. Тож на якусь фінансову допомогу від них розраховувати не доводиться.

Перед весіллям я зібрала їх і заявила, що хочу допомогти з квартирою. У мене була непогана «трійка», в хорошому районі міста. На жаль, з ремонтом в ній справи йшли не дуже, але жити можна. Хоч я і розумію, що за сучасними стандартами та квартира «бабусин ремонт». Ну та Бог з нею.

Загалом, продала я цю квартиру. Собі купила однокімнатну в сусідньому під’їзді, а решту грошей віддала молодим. Тієї суми б вистачило на поганеньку «двушку» або дуже навіть солідну однокімнатну. Ну, так мені сказали.

Свою ж новокупленную однушку я перетворила в двокімнатну квартиру. Метраж дозволяв, я це знала з самого початку.

Син з невісткою були дуже вдячні, але вирішили зробити по-своєму. Річ у тім, вони дуже хочуть народити дитину, але зайвих грошей зовсім немає. Син так мені і сказав:

«Мама, давай ми поки почекаємо трохи. Однокімнатна квартира для трьох не підійде. А жити в двокімнатній без ремонту і на околиці міста – так собі задоволення ».

Гроші вони поклали в банк, на накопичувальний рахунок. А жити попросилися до мене. У мене ж тепер дві кімнати. Кажуть, так ми швидше зберемо потрібну суму на ремонт і переїдемо від тебе, ти навіть і не помітиш. Ну як я могла відмовити, тим більше, що і сама колись була в подібних умовах.

Ну ось і почалося у мене «веселе» життя. Так як я вже звикла жити одна, у мене, природно, з’явилися якісь свої особисті звички.

Я люблю наспівувати собі що-небудь під ніс. Мені подобається фоном «дивитися» телевізор з іншої кімнати, коли займаюся прибиранням. А на кухні стоїть старенький магнітофон. Чому б і ні?

Але з перших днів невістка через це напружилася. Син-то працює в іншому районі міста, а вона з дому. Не знаю, мабуть, їй так зручно.

Добре хоч, що її батьки виховали і я особисто від неї не чула жодного кривого слова. Тільки нас тепер жило троє, а син мій ніколи не вмів мовчати, якщо йому щось не подобалося. І понеслося.

«Мам, ну чому ти так голосно співаєш? Ну не одна ж вдома. Будь ласка, тихіше ».

Або ось, наприклад:

«Марині завтра здавати звіт. Давай ти подивишся серіал у сусідки? Не встигає адже, мамо ».

І кожен раз це «мамо» б’є мені по вухах.

З чого б мені йти до сусідки, якщо я хочу побути вдома і поїсти якихось смаколиків перед телевізором?

Або знову ж таки. Я співаю голосно, так. Коли перу або вечерю готую. Але тільки роблю я все це не для себе, а для трьох дорослих людей. Синок працює, а невістка хоч і теж там щось на комп’ютері клацає, не сильно втомлюється, я вважаю.

Вирішила з сином поговорити. Сказала, що якщо у його дружини є якісь до мене претензії, нехай висловить їх мені в обличчя. Інакше виходить зіпсований телефон якийсь.

Відповів, мовляв, і сам знає мій характер, просто намагається, щоб усім було комфортно. І тут у мене щось клацнуло.

«Я прибираю, перу, готую їжу. Але повинна це робити з необхідною гучністю? Це що таке! Ти приходиш з роботи, їж і йдеш в «вашу» кімнату. Вона взагалі з неї не вилазить. А претензії до мене ?! »

Було видно, що син зам’явся і десь він навіть розуміє, що я-то якраз і права. Він сказав, що вони будуть замовляти доставку.

Доставка їжі для тих, хто збирає на ремонт в квартирі. Смішно.

Потім я взагалі зірвалася і нагадала вже не тільки синові, а й моїй милій невістці про те, де вони живуть. Що збирають вони на ремонт квартири, яку куплять за мої гроші. А якщо вони з цим не справляються і не можуть терпіти мій спів під час роботи (для них же), то нехай збирають речі і йдуть до друзів або сватів.

Більше мені їм було сказати абсолютно нічого, і я пішла в «свою» кімнату і на повну включила телевізор. Навіть тоді я розуміла, що так розлютитися – це вчинок дитини, максимум підлітка.

Але вони мене просто дістали своїми несправедливими претензіями. Стараюся ж я для них. Мені багато не потрібно. Трохи цукерок і хороше кіно.

Другий тиждень пройшов після цих слів. Мої «квартиранти» поводяться тихіше води, а невістка навіть пару раз приходила допомагати з домашніми справами. В основному, ввечері. Вдень вона посилено щось друкує. Що ж, вже непогано.

Тепер мені цікаво, скільки моя молодь протримається. Якщо все почнеться по новій, точно кажу, попрошу їх за двері.

Справа не в тому, що я погана мати або не люблю дружину мого сина, ні. Просто я вважаю, що має бути якась взаємоповага і дисципліна. Вони не маленькі, гроші є. У обшарпаній двушці миттю навчаться і прибирання робити, і ремонт. Мабуть, чекають тільки мого «благословення».

You cannot copy content of this page