Вирішила спочатку видати доньок заміж, а вже потім влаштовувати своє особисте життя

Герої нашої статті вирішили оформити свої стосунки офіційно лише після 40 років спільного життя. Галина та Микола нещодавно розписалися в місцевому загсі. Нареченій скоро буде 90, а наречений уже відзначив 91 рік життя. Як же так вийшло, що пара зіграла весілля лише після 40 років стосунків?

На початку 80-х молоді люди познайомилися і закохалися одне в одного. Галина виховувала трьох дівчаток, які народилися у її першому шлюбі. Чоловік жінки, на жаль, рано пішов із життя.

Микола тільки переїхав до міста, куди його направили по службі. Він нещодавно розійшовся із попередньою дружиною, але офіційно документи про розлучення не оформив.

Галина хотіла підняти на ноги своїх дочок, а до цього не хотіла й думати про своє особисте життя. Вони з Миколою з’їхалися лише через кілька років після знайомства, коли молодша вийшла заміж. З того часу минуло 40 років, але чоловік із дружиною ставляться одне до одного з такою самою ніжністю, як і в перші роки. Це відзначають і діти Галини.

Якийсь час тому пішла з життя перша дружина Миколи, і він офіційно став вільним. Після цього Коля запропонував своїй Галі оформити стосунки. Галина не те, щоб усі ці роки чекала на пропозиції… Чоловік і жінка були поруч, і їм було цього цілком достатньо. Просто так склалося їхнє життя.

Однак жінка прийняла пропозицію, і пара зіграла тихе весілля. Галя та Коля запросили лише рідних. На весіллі були навіть правнуки! Закохані просто розписалися та пішли до кафе разом після цього. Здається, незважаючи на чотири десятиліття, їм все ще вистачає одне одного і нікого більше не потрібно… Дочка Галі говорить, що пара ніби тільки-но почала свій роман: ніжність і підтримка все ще на високому рівні.

You cannot copy content of this page