Вижила селючку невістку, обмовивши її перед сином, але через пару років жінки знову зустрілися

Тамара Іванівна — забезпечена жінка, яка свого часу успішно вийшла заміж та переїхала до заміського будинку. Багате життя змінило її, колишню простушку з провінції. І, судячи з усього, не на краще.

Якось її єдиний і улюблений син привів у будинок дівчину: «Мамочко, знайомся, це Катя!» Тамара Іванівна окинула її поглядом і одразу все зрозуміла. Було видно, що нова обраниця її сина Артема приїхала із села. Одягнена простенько, на голові три волосини у хвості, запаху парфумів немає взагалі.

Катя їй одразу не сподобалася. Причому вона й не намагалася вдавати, що це не так. Навіть чаю не запропонувала, просто привіталася і пішла до своєї кімнати. Артему було ніяково, але подібне відбувається вже не вперше. Тому хлопець узяв все у свої руки, показав Каті будинок та сад. Потім заварив чай ​​і подав до столу масу частуваннь.

Гостя накинулася на солодощі, багато з яких їла вперше. Коли молодята пішли, Тамара Іванівна спустилася на кухню і дуже розлютилася. Стіл не прибраний, їжі не залишилося, підлога устелена крихтами від тістечок. Господині дуже не хотілося, щоб її син зустрічався з сільським дівчиськом. І тоді у її голові з’явився план.

Наступного дня Тамара Іванівна сказала Артему, що хоче познайомитись із Катею ближче. Мовляв, учора вона мала погане самопочуття, тому вона пішла. Син дуже зрадів і одразу зателефонував своїй дівчині. Увечері вона знову приїхала.

Цього разу Тамара Іванівна накрила стіл, приготувала парочку своїх фірмових страв. Бракувало лише пляшечки ігристого, за яким жінка відправила свого сина у льох. Поки його не було, вона сказала Каті: «Давай домовимося так. Я даю тобі кругленьку суму, повір, тобі на півжиття вистачить. А ти зникаєш із поля зору мого сина».

Катя була шокована такою пропозицією. Але коли вона дізналася, яка сума їй дістанеться, трохи поміркувавши, погодилася. Угода вдалася. Тільки от Тамарі Іванівні було мало, щоб Катя просто покинула Артема.

Вона вигадала все так, щоб він сам це зробив. Обмовила бідну дівчину, розповівши про її неіснуючі зв’язки з іншими хлопцями. А той повівся. Артем завжди вірив кожному слову своєї матері.

З того часу минуло близько 5 років. Артем, як і раніше, жив під крильцем своєї матері. А та була не проти його утримувати. Зрідка вона вибиралася до міста за покупками або на черговий сеанс до салону краси. Якось вона зустріла там Катю. Тамара Іванівна побіліла від злості, коли зрозуміла, що її колишня потенційна невістка не просто так зайшла до салону. Вона його власниця.

Коли Катя помітила матір свого колишнього, підійшла до неї та сказала: «О, які люди! Тамаро Іванівно, може, вам знижку зробити?» У шокованих очах зрілої жінки було лише одне запитання: «Як?!»

Виявилося, що отримані гроші Катя витратила не на себе, а вклала їх у бізнес. Про те, що трапилося, не шкодувала ні секунди, адже з самого початку розуміла, що Артем їй не підходить: «Дайте-но вгадаю, Артем досі живе з вами? Не здивована, адже такий мамин синочок нікому і дарем не потрібен! Мама те, мама се, без вас і кроку ступити не міг!»

Тамара Іванівна зрозуміла, що попалася на свою вудку. Вона думала, що обман у стосунках із сином був вимушеним заходом. Але насправді все обернулося проти неї. Жінка сіла в машину та поїхала додому. Але коли повернулася, син уже знав про все. Катя сама йому зателефонувала та все розповіла. Артем повідомив матері, що з’їжджає.

You cannot copy content of this page