Я б не витримала, якби ця жінка ще й гостювала в нас часто. Найбільше в цій ситуації бісить те, що він телефонує матері з найменшого приводу…

Я вже давно в шлюбі, і весь цей час була впевнена, що взаємна довіра в нашій родині – це норма. Я завжди ділилася з чоловіком своїми переживаннями. Він був не просто моїм коханцем, а й другом.

Разом ми виховуємо нашого сина. Живемо душа в душу. Він – мій дуже добрий і чуйний чоловік. Як він красиво залицявся до мене в юності! Ох, це був найкращий час.

Мені здавалося, що я зустріла того, з ким проживу все своє життя без частки сумніву. Щоправда, з батьками чоловіка в нас стосунки не склалися. Свекруха дуже ревнувала сина до мене.

Все-таки коханий її єдиним син, і я розумію її мотиви. Але ми вже давно не підлітки! Тому я припиняла будь-які спроби свекрухи лізти в наше особисте життя, але ця жінка не може по-іншому.

Нещодавно я стала помічати, що мій чоловік постійно розмовляє телефоном. По розмові чую, що на тому кінці дроту щебече його мати. Мимохіть підслухала кілька бесід.

Виявилося, що він своїй матусі розповідає абсолютно все, що відбувається в нашій родині. Звичайно, я вирішила поговорити з чоловіком. Мені не подобається те, що відбувається. Я пояснила йому, чому мене це зачіпає.

Але він не послухав. Ба більше, буквально за півгодини після нашої розмови він знову зателефонував матері і розповів про нашу невелику сварку на цьому ґрунті.

Через кілька днів мені зателефонувала свекруха і почала питати, чому я заважаю їхньому спілкуванню. Мовляв, я хочу посварити їх і зіпсувати стосунки матері та сина.

Усі мої аргументи про взаємну довіру в сім’ї цю жінку не переконали. Розмова закінчилася на дуже неприємній ноті. Звичайно ж, я знову поговорила з чоловіком. Ще раз пояснила, що я не хочу сваритися.

Я просто намагаюся його зрозуміти, адже раніше подібного в наших стосунках не було, а ми вже майже 10 років живемо разом. І тут він вирішив триндіти щодня з матір’ю по телефону. Повинна ж бути причина.

Але чоловік у мене непробивний! Каже, що раніше не цінував спілкування з батьками. А оскільки живемо ми в різних містах зараз, він хоче чути хоча б мамин голос частіше, раз бачитися вони не можуть. І слава богу!

Я б не витримала, якби ця жінка ще й гостювала в нас часто. Найбільше в цій ситуації бісить те, що він телефонує матері з найменшого приводу. Вона знає буквально все, що відбувається в нашій родині.

І я в її очах падаю все нижче й нижче. То я вечерю не таку смачну приготую, то почну пиляти чоловіка через купівлю машини, то ще якусь дурницю зроблю. А чоловік дзвонить і розповідає! Хіба це нормально?

You cannot copy content of this page