Родинні історії

Я бачу, як моя дружина постійно засмучується після візитів свекрухи, та й самому хочеться бути господарем у будинку…

Ми з дружиною купили будинок поряд із моїми батьками. Напевно, це найгірше рішення в моєму житті. Коли ми купували будинок, то думали, що буде зручно залишати у батьків дітей на якийсь час або приходити допомагати за необхідності.

Коли я віддав мамі запасний ключ, дуже швидко пошкодував про це. Все було чудово, доки моя мама не вийшла на пенсію. У неї з’явилося багато вільного часу, і вона люб’язно приділяє його моїй родині.

Спочатку все було непогано. Мама приносила свіжу випічку до чаю, а дружина й не сперечалася, хоч сама проти того, щоб ми їли здобу. Це був лише початок. Якось я прийшов із роботи і застав заплакану дружину.

З’ясувалося, що моя мама прийшла з млинцями в гості і почала наводити лад у нашому холодильнику. Вона звинуватила дружину, що та неправильно годує дітей та взагалі не вміє обирати продукти в магазині.

Я одразу покликав маму, щоб вирішити конфлікт. Виявилося, що дружина просто не так її зрозуміла. А вже наступного тижня ми ще прокинутися не встигли, як мама відчинила двері своїми ключами суботнього ранку.

Вона сказала, що ми довго спимо і не годуємо її онуків, тож ось нам пиріжки з капустою. Я спробував пояснити матері, що маємо свою сім’ю, свої порядки в будинку. Ми вже дорослі люди та знаємо, що і коли нам робити.

Мама вгамувалася на тиждень, а потім знову за своє. Після важкого робочого тижня я планував виспатися у свій єдиний вихідний. І тут знову моя невгамовна мама почала шарудити на моїй кухні.

Вона знайшла цікавий рецепт домашніх чебуреків і вирішила порадувати нас. Я не витримав. Попросив віддати запасний ключ і попереджати нас, коли мати планує заходити в гості.

Вона образилася, але далі так продовжуватися не може. Ми не спілкувалися тижнів зо два, а потім розмовляли тільки телефоном. Як же доросла мудра жінка не може зрозуміти, що вона просто руйнує наш сімейний затишок.

Я бачу, як моя дружина постійно засмучується після візитів свекрухи, та й самому хочеться бути господарем у будинку. Потім ми помирилися з мамою, бо я опинився в лікарні, і треба було наглядати за дітьми.

Так мама сказала, що сидітиме з онуками тільки в нашому будинку. Я погодився. А потім мені подзвонила дружина і сказала, що мати навела лад у шафах, у холодильнику й викинула дві валізи наших непотрібних речей. Ось як боротися з цим?

Вам також має сподобатись...