Я була готова підтримувати його в будь-якому разі. І ця підтримка стала основою для кардинальних змін у житті…

Я прекрасно пам’ятала, що сказав тоді коханий, перед тим як поїхати до столиці п’ять років тому. Він розсміявся, коли я сказала, що хочу за нього заміж. Із цими словами він поїхав, забравши перші почуття простої

Я була розчавлена, але минав час. Душевні муки стали вщухати, даючи думкам більше простору. Після того як мені розбили серце, я не могла залишатися вдома.

Звичайно, я могла б змиритися і продовжити підтримувати рутину. Мабуть, так було б мудріше, але тоді моя душа вимагала дій, і я не могла їй опиратися. Мені потрібно було потрапити до столиці.

Спершу мені не дуже щастило. Доводилося працювати то продавчинею, то прибиральницею. Сама робота мене не лякала, але дуже турбували зарплата і ціни. На щастя, пощастило знайти добру жінку, яка за помірну суму здала кімнату.

Саме в тоді я зустріла хлопця. Він був дуже милим і добрим. І коли він запропонував мені зустрічатися, я без роздумів погодилася. До того ж мені було все одно, що в нього нічого не було.

Я була готова підтримувати його в будь-якому разі. І ця підтримка стала основою для кардинальних змін у житті. Колишній не сумнівався, що посада керівника компанії його батька перейде до нього. Усе-таки сімейний бізнес.

І хоч останнім часом вони були не в ладах, хлопець був упевнений, що батьківський обов’язок забезпечить його прибутковим місцем. Його запросили на щорічну вечірку на честь дня народження компанії його батька.

Насправді це була його улюблена частина в цій роботі – вечірки. Не тільки за веселощі та невимушену обстановку, а й за важливі оголошення. Якраз одне мав зробити його батько. Отже, настав момент істини.

Колишній спостерігав, як його батько вийшов на сцену, взяв мікрофон і розпочав промову, в якій доволі швидко перейшов до суті справи, але назвав своїм наступником не сина, а співробітника та друга.

Поруч із ним на сцені з’явився той самий чоловік, обдарований вискочка з провінції. А разом із ним я. Колишній протер очі від несподіванки. Так, це була я. Коли оплески вщухли, колишній вирішив поговорити з батьком.

Він хотів з’ясувати, чому посада дісталася сторонній людині, а не йому. Його ж батько сказав, як є, що син не здатен вести бізнес, а от мій чоловік любить свою роботу, і він заслужив цю посаду.

You cannot copy content of this page