Я хотіла поговорити з дочкою делікатно, але не стрималася і на емоціях прогнала її чоловіка геть….

Я працювала за кордоном вже майже 20 років. Вдало влаштувалася і, можна сказати, виграла це життя. Спершу доглядала за літньою парою, а потім вийшла заміж за їхнього сина.

Чоловік був досить наївний і після того, як батьків не стало, в нього залишилася лише я. Поки працювала, будучи вже заміжньою дамою, я не припиняла надсилати гроші своїм дітям. У мене три доньки.

Їхнього батька, на жаль, не стало надзвичайно швидко. Буквально через рік після появи наймолодшої дівчинки, але сумувати я не збиралася. Треба ставити дітей на ноги. Це ж доньки, кожній потрібно хоч якесь придане.

Тому я намагалася економити постійно. Мій чоловік навіть думав, що в нього надзвичайно продумана дружина. Купує небагато, гроші все відкладає, але я навчилася шукати найдешевші продукти, відкладаючи гроші для дітей.

Я ніколи б не подумала раніше, що зможу “обкрадати” власного чоловіка, бо він полюбляв зазирнути на дно склянки, а я тим часом витягувала кілька купюр із його гаманця. На ранок він все одно нічого не пам’ятав.

Усіма правдами і неправдами я накопичила на квартиру для найстаршої доньки. Вона вже мала двох дітей і була змушена тулитися з чоловіком в однокімнатній орендованій квартирі.

Мій подарунок став для них рятувальним кругом. Її чоловік явно не збирався гарувати на трьох роботах, щоб самостійно купити житло. Середня дочка заміж виходити не поспішала.

Вона займалася науковою діяльністю, тож квартира їй поки що не потрібна була. Єдине, що вона попросила в мене – авто. І я допомогла. І не яку попало машину, а крутий позашляховик з автосалону.

Діти якось не особливо замислювалися, звідки в мене такі кошти, але покупкам були раді. Я ж затягнула пояс ще тугіше. Мені здалося, що чоловік щось запідозрив і тепер уважніше дивився за своїм гаманцем.

Але я не здавалася, адже треба було підсобити і третій доньці, а через три роки й цього чоловіка не стало. Любов до хмільних напоїв його й погубила. Молодшій ледь виповнилося 20 років, але вона вже зібралася заміж.

Я всіма силами спробувала відмовити доньку, але та була непохитна. З молодшою намагалися розмовляти сестри, але толку не було. Пара жили у моїй квартирі. Зять був замішаний у сумнівних фінансових схемах, тому мої побоювання були не випадкові.

Щоб остаточно розлучити їх, я вирішила діяти самостійно. Прилетіла додому разом зі своїм новим нареченим. Однак новий зять виявився не промах. Він одразу зрозумів, що потенційна теща замишляє, і пішов в атаку.

Я хотіла поговорити з дочкою делікатно, але не стрималася і на емоціях прогнала її чоловіка геть. Донька була в шоці від такого тону коханого. Вона знала, що характер у чоловіка не цукор, але не настільки ж.

Я розлютилася і забрала молодшу доньку за кордон. Для квартири швидко знайшлися наймачі, а контроль процесу оплати за оренду доручили одній зі старших дочок. Так невихований зять опинився біля розбитого корита.

Під моїм крилом молодша донька швидко усвідомила свою помилку. Вона ледь не вийшла заміж за якесь чудовисько. Вона навіть дякувала мені, що я врятувала її від такої страшної долі.

Я ж була рада, що моє життя і життя дочки тепер налагоджується. З новим чоловіком я нарешті зрозуміла, що означає любов і турбота. Однак на душі залишалася тривога.

You cannot copy content of this page