Я йому сказала, що люблю іншого, але він не здавався

Я довго любила свого колишнього хлопця, з яким прожила 2 роки. У нас все було добре, і ми вже всерйоз замислювалися про те, щоб одружитися. Одного разу мене від роботи послали у відрядження в інше місто на цілий місяць.

Коли я повернулася додому, він сказав мені, що зустрів іншу і жити без неї не може, а мене просто розлюбив. Більше року я страждала і моя подружка, пригрозивши, що порве зі мною всякі відносини, буквально змусила мене піти на своє весілля.

Там я познайомилися з Женею – він був свідком нареченого. Ми з ним брали участь в одному цікавому конкурсі, після цього мило спілкувалися, весь вечір танцювали разом.

Женя попросив номер телефону – я дала, хоча досі не розумію, чому – адже моє серце досі було зайнято. Не думала, що він подзвонить, так як вважала, що знайомитися на такому заході як весілля і чекати якогось продовження відносин, щонайменше, нерозумно.

Але, всупереч моїм переконанням, на наступний день Женя зателефонував і призначив побачення. Ми зустрілися в кафе, потім довго гуляли вулицями міста, спілкувалися, у нас виявилося багато спільних тем для розмови. Женя проводив мене додому і сказав, що подзвонить знову.

На другому побаченні ми пішли на ковзанку. Я кататися на ковзанах не вмію, і Женя мене терпляче вчив. Я падала, він мене піднімав, і ми вже падали разом. Але в кінці години я змогла урочисто відірвати руку від бортика і зробити кілька самостійних кроків.

Вечір вийшов дуже веселим. Коли ми дійшли до мого будинку, він запитав, чи ми зможемо зустрічатися далі, як хлопець з дівчиною. Я чесно сказала, що досі люблю іншу людину, у якого тепер своя сім’я, і не можу нічого обіцяти. Якщо він згоден чекати, то можна спробувати. Чекати він був згоден скільки завгодно.

Ми стали бачитися щодня. Причому Женя постійно влаштовував мені сюрпризи. То квитки дорогі дістане на той концерт, про який я півроку мріяла. То подарує сертифікат на будь-які послуги в салон краси. Я вже не кажу про цукерки, квіти і плюшевих іграшок, які множилися у мене вдома день від дня.

Минав час, ми вже жили разом, але моє серце, як і раніше, не відгукувалося на його почуття (як мені тоді здавалося), хоча я сильно прив’язалася до Дружини і дорожила їм. Але чомусь думала, що після того як серце розбите, його осколки вже неможливо склеїти.

Настало 14 лютого, на День всіх закоханих він знову підніс мені сюрприз. Домовився зі своїм другом, який працював в річковому порту, щоб нам дозволили потрапити на один з кораблів.

Коли ми туди приїхали, він зав’язав мені очі і сказав, що приготував сюрприз. Я навіть не підозрювала, що мене чекає, а Женя взяв мене на руки і кудись поніс.

Коли пов’язка з очей була знята, я побачила, що ми знаходимося на носовій частині прогулянкового теплохода, вся палуба прикрашена кульками-серцями, а в руках у нього – маленька червона коробочка. Я здогадалася, що там було. Женя зробив мені пропозицію у найромантичніший день в році, та ще і в такій обстановці. Я здалася і відповіла ствердно.

Ми одружені вже 6 років, росте син. А про те, що коли-то моє серце не йокнуло, я майже не згадую. Адже я дуже сильно люблю свого Женю.

You cannot copy content of this page