Я йому так тоді й сказала: доторкнешся хоч до однієї книжки – вилетиш за нею слідом сам….

Чоловік у мене не любить книжки. Ба більше – просто ненавидить їх. Вже не знаю чому, але це так. Гаразд, нехай ненавидить, мені байдуже, людина він доросла, самому вирішувати, читати книжки чи ні.

Він постійно мене сварить за мою бібліотеку, що ми збирали з моїми батьками. Влаштовував скандал, якщо бачив мене з книжкою в руках або просто купленою мною книжкою, навіть якщо вона в м’якій обкладинці і коштує копійки.

Його мрія – всі книжки викинути, а вже як він знущався над книжками, коли мене вдома не було – це окрема розмова. Добре, що я вчасно помітила і, влаштувавши скандал та заборонила йому до них торкатися.

Він в мене вдома і йому ще чимось не догодила бібліотека моїх батьків? Я була на нього за це дуже зла. Нещодавно сталася цікава і незвичайна історія Приходжу я додому, чоловік злий, як чорт.

Виявляється, він сидів за колись моїм письмовим столом у колись моїй кімнаті, нікого не чіпав, просто сидів за компом. Як раптом на нього впала з полиці, що над столом, книжка. Як вона могла впасти з полиці, я не знаю.

Уявляєте, що з ним було? Він мені влаштував такий скандал. Запитав, коли я викину ці чортові книжки? А як ні, то сам викине. Погрожував, що зробить це поки я буду на робот. І все в цьому дусі.

У мене аж в очах потемніло від почутого. Та як він узагалі посміє в моїй квартирі зачепити бібліотеку моїх покійних батьків? Я йому так тоді й сказала: доторкнешся хоч до однієї книжки – вилетиш за нею слідом сам.

Він розлютився ще більше і щойно відкрив рота щось сказати, як на моїх очах із цієї самої полиці на нього почали падати книжки, одна за одною, не перестаючи! Та так швидко!

Наче хтось там сидів і скидав їх на нього так методично, одну за одною. Він спочатку оторопів, замовк і прикрив голову руками, а книжки все падали й падали, тоді він схопився зі стільця і вибіг із кімнати! Книги тут же падати перестали.

З червоними від люті очима він повернувся до мене, але я йому нагадала мою умову: хоч однієї книжки не дорахуюсь… Щоправда потім я про всяк випадок, поставивши все на місце, щільно обмотала їх скотчем. Навіщо злити неадекватну людину?

You cannot copy content of this page