Я крутила романи з одруженими і глузувала з їхніх дружин, деякі з них навіть дзвонили мені, плакали, погрожували

Моя гарна історія кохання обернулася неймовірним кошмаром і пеклом. У чоловіка коханка, їхній дитині 1,5 роки, у них кохання, а самий жах у тому, то він і з нашої родини не хоче йти.

Ми познайомилися на роботі, практично відразу ж пробігла іскра, у нас був довгий гарний і дуже яскравий роман, пристрасть, вогонь, кохання та полум’я, було все.

У результаті весілля, сім’я щастя та двоє дітей. Заради нього я змінилася у всьому, утихомирила свій характер, відмовилася від кар’єри та уваги інших, все заради його кохання. І ось результат. А найгірше в тому, що це все мій бумеранг, за все, що я сама творила з молодості та юності.

Природа нагородила мене гарною зовнішністю, а ось характер був далеко не такий гарний. Я завжди купалася в увазі хлопців та чоловіків, легко йшла на стосунки, легко їх рвала і йшла вперед, буквально знищуючи тих, хто мене любив.

Не брехатиму, брехала і зраджувала, грала почуттями і серцями, і ніколи не думала про інших. І навіть зруйнувала перше кохання у своєї кращої подруги, за що та мене не пробачила і обірвала всяке спілкування.

Я крутила романи з одруженими і глузувала з їхніх дружин, деякі з них навіть дзвонили мені, плакали, погрожували, просили залишити їхні сім’ї, а я лише сміялася і відповідала, що я тут ні до чого, що вони самі до мене прийшли.

Я завжди тішила своє самолюбство увагою, пристрастю та любов’ю чоловіків. Я була чудовиськом. І ось розплата.

Тепер я на місці тих, чиї життя я зруйнувала. А найголовніше, що я все це заслужила. І найстрашніше це не зрада чоловіка, найстрашніше — це усвідомлення того, яка я нікчемність і чудовисько, від цього найболючіше.

Нудно жити, усвідомивши те, як я жила і що творила, але життя не кіно, назад не прокрутиш, змінити нічого вже не можна, а жити так далі, більше нема сил.

You cannot copy content of this page