Я максимально правдоподібно розігрувала невтішну дружину, плакала, кричала, театрально заламувала руки…

Мені пощастило вискочити заміж за багатого чоловіка. Він був гарний собою, і нічого, що старший за мене на 30 років. Я спершу раділа, немов дитя. Щиро вірила, що вхопила птаха щастя за хвіст.

Вже в перші місяці спільного життя зрозуміла, що мій обранець не такий і довірливий. Після купівлі останньої моделі популярного смартфона, незліченної кількості одягу та новенької автівки він намагався стежити за моїми витратами.

Я вміло користувалася своєю красою і непогано навчилася маніпулювати людьми. Спершу влаштовувала скандали та істерики новоспеченому чоловікові, а той вірив. Так виходило виманювати потрібні суми.

З кожним днем мене такий розклад подій дратував більше і більше. Я сердилася на чоловіка і не розуміла, як він не збирається знімати зірки з небес заради мене. Часті скандали відштовхнули мене від чоловіка.

Десь у глибині душі я розуміла, що зробила помилку, вийшовши заміж за нього, але заради грошей готова була терпіти. Скрашувати самотність, поки чоловік займався бізнесом, я займалася колишнім бойфрендом.

Його, до речі, такий розклад подій цілком влаштовував. Я була впевнена, що у мене вийде обвести чоловіка навколо пальця, а в один із вечорів, коханець запропонував позбутися мого чоловіка. Зволікати із задуманим не стали.

Мій коханець підмовив ще кілька своїх дружків, щоб ті допомогли йому влаштувати підставну дорожню пригоду. У призначений день я підлила в чай чоловіка потрібну дозу ліків і люб’язно запропонувала коханому.

Чоловік швидко заснув. Одразу ж нагодився коханець з компанією. Вони вивезли бізнесмена вночі до озера, посадили його на водійське крісло і зіштовхнули у воду. На ранок я дізналася, що я вдова.

Я максимально правдоподібно розігрувала невтішну дружину, плакала, кричала, театрально заламувала руки. Поліція займалася вивченням місця події, але мого чоловіка так і не знайшли.

З моменту зникнення мого чоловіка минуло майже два місяці. Я домоглася того, щоб влаштувати всі необхідні процедури. Тепер виходило, що мій чоловік вирушив на вічний спокій.

І хоча спершу люди шепотілася і смакувала чутки всіх мастей, з часом галас стих. Я заспокоїлася і стала планувати майбутній відпочинок з коханцем. Відпочинок проходив казково, тож я із задоволенням знімала себе і море.

Мій коханий валявся поруч, зігріваючи боки під сонечком. Одного дня я почала прямий ефір для своїх підписників і так захопилася розповідями про свої плани, що не помітила… мого, як я думала, покійного чоловіка.

Я з переляку закричала і тремтячими руками поспіхом вимкнула пряму трансляцію. Мій коханець від побаченого просто дар мови втратив і боявся сказати хоч щось. Звичайно правда вилізла і завтра мене чекають в суді.

You cannot copy content of this page