Я не через гроші хочу, щоб дружина вийшла на роботу, мені неприємно, що доводиться всім відповідати, що моя дружина – домогосподарка…

Я підприємець, дружина у декретній відпустці з третьою дитиною, їй три роки. Старші вже школярі, і нещодавно молодшого сина оформили до дитячого садка, дружина сказала, що втомилася від дітей.

Я думав, що тепер вона вийде на роботу, але вона все тягнула з цим, а нещодавно заявила, що їй потрібно трохи відпочити, зайнятися собою, а потім уже думати про роботу.

Весь вільний час дружина їздить магазинами, накупила собі купу нових речей, сумочок та косметики. Я вирішив, що вона оновлює свій гардероб перед виходом на роботу, але помилився.

Гроші в нас є, але я не розумію, чому дружина має не працювати, коли дітей немає цілий день удома? Вже й старший син запитав одного разу: “Мамо, а чому всі працюють, а ти ні?”

Дружина образилася, зваливши все на мене, що це я налаштовую дітей проти неї і не ціную те, що вона народила мені трьох дітей і має повне право не працювати.

Тоді я запропонував мені допомагати, все-таки і мені буде легше, та й навіщо довіряти роботу чужій людині, якщо у дружини юридична освіта. Але вона знову відмовилася, сказала, що діти приходять зі школи, їх і годувати треба, і допомогти зробити уроки.

Коли молодший був зовсім маленький, діти давали собі раду з уроками, і обід собі розігрівали, розуміли, що мама зайнята. Зараз вони і брата з садка забирають, і гуляють із ним, не розумію, чим зайнята моя дружина щодня.

Я розумію, що багато хто мене засудить, особливо жінки, скажуть, що з трьома дітьми завжди буде робота вдома, але більшість жінок працює і все встигає робити.

Тим більше, що я завжди допомагав прибирати, а покупки і зараз входять до моїх обов’язків. Я не через гроші хочу, щоб дружина вийшла на роботу, мені неприємно, що доводиться всім відповідати, що моя дружина – домогосподарка.

Так недовго і перетвориться на справжню квочка, що не доглядає себе, адже не потрібно нікуди ходити, а для чоловіка не обов’язково. Мені приємно бачити навіть у себе на роботі доглянутих ділових жінок, і я хочу, щоб моя дружина була такою самою.

You cannot copy content of this page