Я не досяг великих успіхів, грошей я багато не заробляв, своєї квартири, машини у мене не було…

Мені 21 рік. Я хлопець привабливої зовнішності, злегка худорлявий, який любить і вміє одягатися зі смаком. У мене немає і ніколи не було дівчини. Тому я з досадою дивлюся на щасливі пари.

Мушу сказати, що не тільки в цій сфері свого життя я був невдахою – у всіх сферах я зазнав невдач. Друзі кидали мене з незрозумілих причин, стосунки в сім’ї отруювалися несправедливими образами.

Ніколи не мав улюбленої справи я ніколи не мав. Натомість мав обов’язок робити те, чого не хотілося робити, у спорті, потяг до якого вперто прищеплював мені батько.

Я не досяг великих успіхів, грошей я багато не заробляв, своєї квартири, машини у мене не було, здоров’я моє залишало бажати кращого. Звичайно, я намагався налагодити свої справи.

Сумлінно докладав старань до підвищення рівня життя, але, на жаль, всі мої спроби закінчилися провалом. Найцікавіше, що найважчим завданням було завжди не здійснення самого наміру, а знайти бажання цей намір створити.

Саме з цією перешкодою я стикаюся все своє життя. Я перебував у безглуздому становищі: мені не подобалося те, що відбувається зі мною, але я не хотів цього змінювати.

І я не раз ловив себе на думках про такі внутрішні протиріччя. Ніби кілька сутностей в мені ворогували одна з одною за панування в моєму тілі. Зазначу, що триває це безумство все моє життя.

Я не раз запитував себе, чи вже не псування на мені? Чи я за законом карми переношу наслідки поганих вчинків, скоєних мною в недалекоглядній розпусній безпутності у своїх минулих втіленнях?

Якби я був морально здоровий, лежав би я цілими днями на ліжку в тиші і в напівтемряві, безглуздо дивлячись навколо? Але я не можу дати відповіді на ці запитання, не можу вирішити мою дилему.

Я втомився від себе, від добрих побажань, від переконань на кшталт: “Не переживай, все буде добре”. Ні, все погано, і я не в силах це “погано” виправити. Як бути? Хотілося б знати.

You cannot copy content of this page