Я не хочу про це думати, але це виходить мимоволі. Не знаю, як із цим боротися….

Я з дитинства хотіла благополучного життя, розкіш та престиж завжди приваблюють людину, в житті якої цього немає. Мої батьки дуже хороші люди, вони завжди дбали про мене і по можливості задовольняли мої забаганки.

У моїй родині завжди був низький достаток, але близькі ніколи не шкодували мені нічого, вони всім жертвували заради мене. Мама, наприклад, буде в одній спідниці десять років ходити, але мені придбає нові речі.

Мені завжди доводилося спілкуватися з людьми, чий добробут буде вищим, ніж у мене. Але моя проблема полягає не в цьому, хоча це породжувало теж у деякому плані комплекси.

Просто я думаю, що бідність і таке ось жертовне ставлення батьків зробили з мене споживача. Я звикла, що мені всі винні, немає прагнення заробити щось самій і допомогти близьким.

Зараз я не працюю. Батьки, як і раніше, дають мені гроші, і я їх беру, але вважаю, що у моєму віці така поведінка не правильна. Вони все життя опікувалися, і я так і не навчилася бути самостійною.

Я хочу поважати себе, але цього поки що не відбувається, бо я не можу сказати сама собі, що я молодець. Нині я живу у хлопця. Він має свою кімнату в сімейному гуртожитку.

Ми подумували, щоб купити квартиру, але для цього знову потрібні гроші, яких не в нього, не в мене немає, а жити в цій маленькій кімнаті буде неможливо, якщо ми вирішимо завести дитину.

На тлі всього цього я стала більш корисливою і жадібною. Останнім часом у голові крутяться думки про те, щоб отримати у спадок квартиру від родичів батька, але розумію, що якщо отримаю цю квартиру, то родичів не буде в живих.

Мене мучить те, як ці думки мені взагалі можуть спадати на думку? Я не хочу про це думати, але це виходить мимоволі. Не знаю, як із цим боротися. Раніше я була добрішою, а зараз коріння жадібності оселилося в моїй душі.

Я розумію, що не в грошах щастя, але нікуди. Мене дуже гнітить, що я дотримуюся пристрастей. Розумію, що, попри те, що в мене чогось немає, Бог завжди мені допомагав і допомагає. Я вважаю себе щасливою людиною.

Єдине, що затьмарює моє життя — моя недосконалість. У мене неідеальна фігура, не ідеальні зуби та криві ноги. Я розумію, що, напевно, є люди, які мають ті ж проблеми, що й у мене.

You cannot copy content of this page