Я не хочу, щоб ця дамочка жила поруч із моєю ріднею. Вона говорила, що на кілька днів приїхала. Мовляв, тільки погостювати…

Останні 10 років я живу і працюю за кордоном. Скільки себе пам’ятаю, я завжди була авантюристкою. І коли подруга запропонувала халтурку, я тут же погодилася. Хто ж знав, що це переросте в справжню серйозну роботу?

Скажу чесно, що мені тут подобається більше, ніж удома, але про своїх рідних я не забувала ні хвилини. Вдома залишився чоловік. Завдяки мені йому вдалося побудувати приватний будинок за містом.

А мій син із невісткою з моєї подачі купили квартиру. Про всіх пам’ятаю. Влітку, коли стало зрозуміло, що зима у буде важкою, я вирішила купити їм генератор для світла.

У новинах говорили, що, найімовірніше, з електрикою будуть проблеми. Спасибі нашим сусідам, щоб їх чорт забрав! Генератор – штука серйозна. Використовувати його можна тільки в приватному будинку.

Влітку, коли я цей генератор і купила, ми обговорювали варіант, що доньці з сім’єю доведеться перебратися жити до батька. Він був не проти, бо всі ці роки жив один. Самотньо йому, розумію.

І ось тепер, коли світла немає годинами, син нарешті зважився на тимчасовий переїзд за місто. Машиною їхати недалеко в принципі, з Інтернетом він якось теж усе владнав. Загалом, працювати можна. І це головне.

Коли діти переїхали до мого чоловіка в заміський будинок, вони не відразу сказали мені, що сталося. Лише через два тижні я дізналася, що разом із ними там тепер живе моя сваха. Мене про це ніхто не запитав, звісно ж.

А навіщо, правда? Усі ж думають, що я не буду проти. Усе-таки не чужі люди одне одному. Тільки я ось так не вважаю. Стосунки з мамою невістки в мене не склалися з самого весілля. Аж надто ми з нею різні за духом.

Вона цілими днями сидить у салоні краси, а я звикла працювати заради сім’ї. Тож не дивно, що у неї вдома темрява. Вона банально не може про себе потурбуватися. А чоловіка немає!

Треба віддати свасі належне: за собою вона доглядати вміє. І готує теж непогано, а я ж знаю, як мій чоловік любить поїсти смачно. Я не хочу, щоб ця дамочка жила поруч із моєю ріднею.

Вона говорила, що на кілька днів приїхала. Мовляв, тільки погостювати. Але потім виявилося, що вдома в неї вічно немає світла й холодно. А тут рай на землі: і світло, і газ, і вода. Добре влаштувалася!

Найцікавіше, що мою рідню повністю влаштовує її компанія. Вона їм готує тричі на день свіжу їжу, вдома прибирає. Чоловік взагалі в захваті, бо раніше все це йому доводилося робити самому. А мені що думати?

Звичайно, я ревную! Не хотілося б повернутися додому і дізнатися, що в моєму домі облаштувалася чужа жінка. Я людина прямолінійна. Сказала про всі свої побоювання чоловікові. Він лише посміявся у відповідь.

Каже, мовляв, якщо я так хвилююся, то пора мені вже додому повертатися. Але як я повернуся? Поки я тут, у моєї сім’ї хоча б якась фінансова подушка є. Чоловік же копійки отримує на своїй роботі!

Казав мені купувати 10 генераторів, щоб він зараз їх дорожче продав, але я про це тоді не думала. Хотіла б я подивитися, як він заспіває, якщо я справді повернуся. Будемо ми всі разом сидіти біля розбитого корита і лапу смоктати всю зиму.

You cannot copy content of this page