Я не хочу з нею жодного спілкування, а вже тим паче, ставати родичами, але не бачу жодного іншого шляху..

Була в мене коханка 12 років тому. Хоча в ту пору в мене взагалі було багато коханок, бо з дружиною стосунки йшли до розриву, але ця була особлива у всіх сенсах.

Величезне задоволення давало спілкування з нею, ми могли базікати годинами по телефону. Вона була теж не вільна. Якось одна з колишніх подруг попросила мене відвезти її з дитиною в інше місто.

Вона дізналася і влаштувала мені скандал. Сказала щось на кшталт того, що готова змиритися з моєю дружиною, але інших коханок терпіти не збирається. Сказала, що в неї до мене почуття.

Я оторопів від такого нахабства – адже вона сама заміжня. Власне, ці думки я їй і висловив. Після цього я більше її не бачив – вона мені смску написала, що розриває стосунки.

Спочатку я тільки плечима знизав: знайду таких пучок за 5 копійок. Потім зрозумів, що не можу без неї. Таке відчуття, що навколо повітря викачали і я задихаюся.

Став психувати, дружина з дому вигнала, хоча в нас до цього тільки син народився. Не знаю, чим би все скінчилося, але в дружини раптово померла мати, мені довелося повернутися в сім’ю, щоб піклуватися про дітей, бо дружина була в депресії.

Свої власні переживання поховав і забетонував. А ось, власне, і проблема, що спливла. Моїй доньці 22 роки. Нещодавно познайомилася з хлопцем, стали зустрічатися.

Про хлопця поганого сказати нічого не можу, він уже виш закінчив, працює, житло винаймає. Загалом, у свої 24 роки цілком самостійний чоловік. Щоправда, з дня нашого знайомства мене невідступно переслідувала думка, що я його вже десь бачив.

І ці очі коньячного відтінку. Не витримав, запитав його. А він відповідає: всі кажуть, що я на маму дуже схожий. От ви й вирішили, що це зі мною знайомі. Ви з моєю мамою працювали.

Звісно, ставлю запитання: а хто в нас мама, і якщо ми з нею були знайомі, він тут до чого? Далі була розповідь: його мама ніколи не спілкувалася в інтернеті, ніколи не була в соцмережах.

Він умовив створити її сторінку в соцмережі, сказавши, що вона може знайти там багато знайомих. Вона так і зробила. Знайшла і мою сторінку. Сказала йому, що ми колишні колеги.

І тут хлопець побачив фото моєї дочки і вирішив познайомитися з нею. Знайомство пройшло успішно, і тепер він хоче нашу сім’ю познайомити зі своєю. Залишилося тільки подивитися на фото його мами.

Кого я на ній побачив, і так зрозуміло. До речі, ми ніколи не були з нею колегами. Посоромилася синочкові сказати, що ми були коханцями. Зла на неї не вистачає.

Якого біса вона знову залізла в моє життя, втягнула в це мою дочку. Хлопець, щоправда, каже, що вона сама не в курсі, з ким зустрічається її син, але я вважаю, що вона побічно в цьому винна.

Я не хочу з нею жодного спілкування, а вже тим паче, ставати родичами, але не бачу жодного іншого шляху, як познайомитися і робити вигляд, що ніколи один одного не зустрічали. Хочеться подивитися на її обличчя, коли ми до неї всією сім’єю закотимося.

You cannot copy content of this page