Я не хотіла з’ясовувати стосунки на підставі моїх здогадок, а хотіла побачити все на власні очі…

Мій чоловік часто їздить у відрядження. Буває, що на кілька днів, а іноді й зовсім на тиждень. Я вже звикла до цього, оскільки він обіймає важливу посаду в компанії. Доводиться миритися з тим, що його подовгу немає вдома.

Час від часу я говорю з чоловіком про те, щоб він змінив роботу, але йому не подобається ця ідея, бо він заробляє пристойні гроші. Мовляв, можна і потерпіти, поки чоловік трудиться в поті чола.

Нещодавно він повідомив, що їде аж на два тижні. Причому через відрядження зривається наша відпустка, яку ми збиралися провести тільки вдвох. Мені було прикро, тому що я давно планувала її, але що поробиш.

За кілька днів до від’їзду чоловіка я збирала його речі і натрапила на якийсь загадковий конверт. Він лежав відкритий на самому дні валізи, а з нього стирчали якісь яскраві буклети. Рука потягнулася, і я відкрила його.

Побачене шокувало мене. Це були путівки на море. Те саме море, де ми мали відпочивати з чоловіком. Якщо чесно, я давно підозрювала, що в нього є хтось, але щоразу намагалася переконати себе, що просто накручую.

Цього разу все було інакше. Я звірила дати, записала, в якому готелі опиниться мій чоловік, коли нібито поїде у відрядження. У голові оселилася божевільна думка – мені потрібно їхати.

Я не хотіла з’ясовувати стосунки на підставі моїх здогадок, а хотіла побачити все на власні очі. Щоб дістатися до місця ймовірного відпочинку мого чоловіка і його коханки, мені треба було купити досить дорогий квиток.

Інших просто не було, всі розкупили, а до моєї зарплати залишався рівно тиждень. Недовго думаючи, я вирішила піти до подруги і позичити в неї потрібну суму. Вона ніколи мені не відмовляла, завжди виручала в скрутну хвилину.

Причину такого несподіваного візиту я вирішила їй не називати. Вона з радістю позичила мені гроші, і я тут же купила квиток на літак. Ось уже радість, уперше полечу бізнес-класом, іронічно подумала я.

Багато речей я не брала. Купатися в морі я не планувала, мета у мене була зовсім інша. Коли я дісталася місця призначення, дала собі трохи часу відпочити, а потім вирушила на ресепшен.

Ви навіть не уявляєте, яких труднощів мені коштувало випитати в адміністратора, в якому номері оселився мій чоловік. Якщо чесно, мені довелося йому заплатити, але це, безумовно, було того варте.

Я дочекалася вечора і боязко постукала у двері. Через кілька хвилин номер відчинив коханий, а ззаду долинав жіночий голос. І я відразу все зрозуміла. Голос подруги я впізнаю з тисячі.

Дзвінкий і пронизливий, немов кинджал, встромлений у мою спину. Мій чоловік мені зраджує. Я лише спитала, чи давно все це. Він лише махнув головою у відповідь.

У кімнаті запанувала така тиша, тому подруга вирішила вийти подивитися, чи не сталося щось із її “котиком”. Коли вона побачила мене, то тільки охнула. Мені не хотілося нічого з’ясовувати. Усе й так було ясно.

Я полетіла додому першим же рейсом, зібрала свої речі і пішла з квартири, а наступного дня подала заяву на розлучення. Ось так в один момент моє життя розділилося на “до” і “після”.

You cannot copy content of this page