Я не можу спокійно спати, у мене всі думки тільки про те, як я могла втратити свого колишнього хлопця…

Я заміжня три роки, до цього два роки жила з чоловіком у цивільному шлюбі, коли ми ще були студентами, і життя було веселим і безтурботним. Коли ж ми одружилися, все круто змінилося.

Ми переїхали в іншу країну до нього на батьківщину, де я не працюю, бо не знаю мови, а він працює не за фахом. Від того, що не вистачає грошей, у чоловіка постійні депресії, які позначаються і на мені.

Наші стосунки почали псуватися. Ми нікуди не ходимо відпочивати, у нас немає ніяких розваг, і іноді мені здається, що жити разом далі не варто. Ситуація ускладнюється тим, що я постійно переглядаю фото колишнього хлопця.

З ним я жила три роки до мого чоловіка, і просто помираю від заздрощів. Він одружився і в нього в житті все краще, ніж у мене. У нього багаті батьки, які купили йому з дружиною квартиру, у нього класне авто.

Крім того, його дружина вся в золоті й добре одягнена. Моє ж життя нудне й одноманітне. Часто думаю, що на місці його дружини могла бути я. На противагу моєму колишньому хлопцю, у мого чоловіка проста машина.

Та й золото він мені не дарує, бо грошей немає, живемо ми з його батьками в орендованому будинку. І перспектив на поліпшення життя і матеріального благополуччя в найближчому майбутньому в моїй родині не передбачається.

Я не можу спокійно спати, у мене всі думки тільки про те, як я могла втратити свого колишнього хлопця. Чому я за нього не боролася, чому доля так мене покарала?

Зараз би я жила зовсім по-іншому. Не його дружина має носити ці золоті прикраси, а я. Не можу більше так мучитися, але не знаю, як налагодити свою душевну рівновагу.

You cannot copy content of this page