Я не проти, якщо після роботи він заїжджатиме до неї на вечерю, переодягатиметься там же в чистий і випрасуваний одяг, а до мене нехай приїжджає, коли захоче

Сімейне життя починалося дуже гарно. Чоловік часто приходив додому з квітами, я чекала на нього зі смачною вечерею.

Але роки через два чоловік змінив своє ставлення до мене, став затримуватися на роботі, я ж перетворилася з коханої жінки на хатню робітницю і куховарку.

Чоловік не допомагав, а лише вимагав уваги, затишку, чистоти та комфорту. Забезпечити це все ще з маленькою дитиною я, звичайно ж, не могла, тому навіть не здивувалася, коли у чоловіка з’явилася коханка.

Істерик я не влаштовувала, запропонувала розлучитися, але чоловік відмовився, сказав, що якщо я піду, то дитину в мене забере.

Тоді я знайшла інший вихід – перестала готувати (тільки для сина), найняла прибиральницю, вільний час гуляла з дитиною, зустрічалася з подругами, регулярно відвідувала салон краси, а чоловікові сказала, що тепер роль дружини нехай бере на себе коханка.

Я не проти, якщо після роботи він заїжджатиме до неї на вечерю, переодягатиметься там же в чистий і випрасуваний одяг, а до мене нехай приїжджає, коли захоче.

Якщо йому сподобається, нехай залишається назавжди. Може, вона впорається з усім і не буде ввечері втомлена, не вантажитиме його проблемами та питаннями про гроші.

Я ж не збираюся поєднувати обов’язки дружини та коханки одночасно.

Згодна і на такий варіант: частину домашньої роботи перекласти на чоловіка, тоді у мене буде час і на відпочинок і на догляд за собою, і я виглядатиму не гірше за його коханку.

Може, тоді чоловік зрозуміє, що коли жінка ходить на роботу, зайнята кухнею, прибиранням, дітьми, то ввечері вона вже хоче тільки спати, а не мріяти про інтим із чоловіком, який відпочив і нічим не зайнятий.

А розлучатись моєму чоловікові не вигідно, адже так у нього є сім’я, де чисто і затишно, а ще коханка, яка виконує всі його забаганки.

You cannot copy content of this page