Я не розумію, як гроші можуть бути важливішими за любов, але брат уже звик до такого життя…

Мій брат живе з дівчиною, яка старша за нього на сім років, вони разом працюють. Він не приховує від мене, що вона йому просто подобається, а кохання немає і, що живе він із нею на всьому готовому.

Батьки подарували їй нову квартиру, а брат живе повністю її коштом, бо зарплата в нього невелика, вистачає тільки на свої витрати. Її, як я зрозуміла, влаштовує такий стан речей.

Вона часто дарує йому дорогі подарунки, то новий плеєр, то дорогий годинник. У нас сім’я звичайна і батьки його не підтримують, кажуть постійно, що не можна жити тільки через вигоду.

Я не розумію, як гроші можуть бути важливішими за любов, але брат уже звик до такого життя і нічого змінювати не збирається. Удвох вони майже нікуди не ходять, вечорами і вихідними сидять удома і грають в ігри.

Що дивно, що батьки цієї дівчини нормально до цього ставляться, ніколи не роблять зауваження моєму братові. Наші батьки теж не проти неї, вона їм подобається, спокійна, попри достаток, працює, але їм соромно за сина.

А нещодавно брат повідомив нам, що вони хочуть розписатися, але весілля робити не хочуть, а краще поїдуть відпочити за кордон. Спочатку ми подумали, що його дівчина вагітна, і тепер йому просто нікуди діватися.

Але ні, причина, як з’ясувалося випадково, в іншому, він просто посоромився сказати нам правду, знаючи, що ми не схвалимо. Ця дівчина пообіцяла, що купить йому машину, але для цього потрібні гарантії, що він її не кине.

Саме тому мій брат зробив їй пропозицію. Я не можу його засуджувати, адже він мій рідний брат, хоча мені це й неприємно, але я не можу зрозуміти дівчину.

Вона ж утримує свого хлопця лише грошима. Чи може він звик до неї за цей час і по-своєму її кохає, а не тільки комфорт і гроші, а машина це тільки привід для штампу у паспорті.

You cannot copy content of this page