Я не витримала і сказала, що якщо він поїде і цього разу, я піду до батьків, а він нехай забирає маму до себе, щоб не крутитися туди й сюди…

З першої зустрічі зі своєю майбутньою свекрухою зрозуміла, що жити треба окремо і що далі, то краще, і виявилася права. Їй лише 50 років, але вона постійно скаржиться синові, на погане самопочуття і потребує уваги.

Жоден вихідний не обходиться без її дзвінка та вимоги негайно приїхати, тому що їй негайно потрібна допомога. Причина завжди різна: то високий тиск, то голова болить, щось серце прихопило.

Але коли в неї звичайна застуда, то поводиться, як вмираюча. Потрібно їхати до неї не лише у вихідний, а й після роботи, бігти в аптеку та повезти до лікаря.

Це триває вже більше року, і якщо я раніше терпіла, то зараз, будучи вагітною, поставила чоловікові умови – чи я, чи капризи мами, тим більше, що мені його увага та допомога потрібні набагато більше.

Почалися сварки, образи, закиди, що я не люблю його матір, не розумію його. У нього є старша сестра, яка живе теж у нашому місті, має доньку вже 15 років, але вони чомусь не поспішають до мами на допомогу, хоча б зрідка.

Мене це завжди дивувало, але потім я зрозуміла чому так відбувається. Коли свекруха зателефонувала в черговий раз і сказала, що вона знайшла хорошого цілителя і записалася до нього на прийом, і чоловік повинен її відвезти і ще й заплатити за це.

Я не витримала і сказала, що якщо він поїде і цього разу, я піду до батьків, а він нехай забирає маму до себе, щоб не крутитися туди й сюди. Ми серйозно посварилися, я зателефонувала його сестрі, сказала, що вона не має совісті, все звалила на брата.

Вона не стала сперечатися, приїхала до нас і тільки тепер я дізналася, що вони раніше жили зі свекрухою, і що було те саме. Поки вона не зрозуміла, що може втратити сім’ю.

Її чоловікові набридло це терпіти і вони купили квартиру в іншому кінці міста. Після того, як син одружився, вона перейшла на нього. Я не очікувала, що сестра чоловіка підтримає мене, пояснивши моєму чоловікові, що мама здорова, і нема чого йти у неї на поводі, потрібно займатися своєю сім’єю.

Нині все змінилося. Свекруха ще довго дзвонила, плакала, що нікому не потрібна, що виростила дітей егоїстів, але потім образилася і не спілкується з нами зовсім. Я не можу зрозуміти, що це, чи ревнощі егоїзм, чи моя свекруха енергетичний вампір?

You cannot copy content of this page