Я не витримала, коли син знову опинився з валізою на моєму порозі. Вранці він сидів на кухні похмурий і втомлений…

Мій син одружився два роки тому. Він зустрів свою обраницю на роботі й одразу закохався. Спочатку він тільки й говорив про цю дівчину, пізніше наважився покликати її на побачення.

Я завжди вважала, що він занадто поспішає, але бачила, як син закоханий, і нічого йому не говорила. Вони скрізь були разом, часто заходили до мене в гості, разом ходили в походи, на концерти, в кафе.

А потім він вирішив зробити дівчині пропозицію. До цього моменту син готувався місяць. Він шукав найкращу каблучку, думав, як романтично можна попросити руки у своєї коханої.

На вихідні вони вирушили літати на повітряній кулі, і там вона відповіла “так”. Син був у нестямі від щастя, але коли вони одружилися, то стали часто сваритися. До весілля разом вони не жили.

Майже щотижня через рік шлюбу син почав приїжджати до мене. Я бачила, як йому непросто, і знала, що такі стосунки нікому на користь не йдуть. Йшов час, у них усе було спокійно, а потім подружжя знову сварилося.

Народився онук. Тут-то я думала, що він їх примирить, але все стало ще гірше. Я не витримала, коли син знову опинився з валізою на моєму порозі. Вранці він сидів на кухні похмурий і втомлений.

Я не могла дивитися на ці муки й порадила синові розлучитися. Я сказала, що необов’язково бути одруженим на нелюбій жінці заради дитини. Хорошим батьком можна бути і в розлученні.

Син таких слів від мене не очікував, адже я завжди казала, що за сім’ю треба триматися. Але навіть я розуміла, що в цих стосунків немає майбутнього. Син мене послухав, наступного тижня він подав на розлучення.

На мій подив, невістка одразу мені зателефонувала, коли дізналася цю новину, і почала в усьому звинувачувати. Того дня я дуже багато нового про себе дізналася. Тепер невістка мене ненавидить.

Вона хоче зберегти сім’ю, не погоджується на розлучення. Онука мені бачити не дозволяють, а син не знає, що й робити. Може, я й не повинна була нічого радити. Але спостерігати за тим, як страждає мій син, я більше не могла.

Я починаю звинувачувати себе в тому, що влізла в їхні стосунки, і водночас я рада, що син зможе побудувати в майбутньому нові стосунки і знайде собі більш підходящу пару.

You cannot copy content of this page