Я перелякалася, побачивши усміхненого чоловіка в дзеркалі заднього виду. Я поспіхом начепила сонячні окуляри, чим трохи здивувала парочку позаду…

Я дуже сильно кохала свого чоловіка. У шлюбі ми були вже майже 10 років. За цей час в нас з’явилися двоє прекрасних синів і маленька донька. Я раділа, що в моїй родині все так чудово.

Я з посмішкою дивилася на всіх злостивців, хто крутив пальцем біля скроні, коли я виходила заміж у 17 років. Здавалося, що все ідеально. І начебто я справді була задоволена всім, але поступово стала помічати недобре.

Подруги якось усі віддалилися. Чоловік охолов. Робота була, але грошей не вистачало. У коханого не передбачалося жодних фінансових труднощів, але ж за всі ці роки йому мали підвищити зарплату.

Мені здавалося, що роблю занадто мало. Я примудрялася працювати, готувати на багатодітну сім’ю, водити малюків на різні гуртки. Підсвідомість волала, що час зупинитись, але я не прислухалася.

Щоб додати грошей у сімейний бюджет, вирішила, що буду підробляти в таксі ночами хоча б іноді. Мій моральний стан погіршувався з кожним днем. Я просила чоловіка допомогти з дітьми або з роботою по дому, але далі обіцянок справа не заходила.

Всьому виною моя занадто м’яка вдача. Чоловік прекрасно знав, що за всі ці роки я ніколи не підвищувала на нього голос. Чоловік звик, розслабився і після роботи грав в ігри. І, зрозуміло, зустрічався з друзями.

Я ображалася на нього, але він так перекручував діалог, що мені доводилося вибачатися. Робота в таксі стала для мене ковтком свіжого повітря. Рятувало те, що чоловік працював у лікарні. Я працювала, коли він уночі чергував.

Малюків залишала на найстаршого сина, а сама брала машину і їхала. Клієнти траплялися різні. Бували й неадеквати, бували дуже щедрі. Заробляти виходило не так уже й багато, але хоч якісь додаткові гроші.

У фатальний день я виїхала на роботу на машині компанії. Так уже вийшло, що моя зламалася і полагодити її настільки швидко не вийшло. О 22:30 прийняла чергове замовлення і попрямувала за вказаною адресою.

У машину сів мій чоловік разом із пишнотілою дамою. Від неї на всю машину тхнуло дорогими парфумами. Я перелякалася, побачивши усміхненого чоловіка в дзеркалі заднього виду.

Я поспіхом начепила сонячні окуляри, чим трохи здивувала парочку позаду. Вони замовкли, і автомобіль рушив. Я ледь стримувала сльози. Пощастило, що чоловік і його коханка досить швидко вийшли.

Обійматися і сміятися вони продовжили вже на вулиці. Парочка попрямувала до найближчого ресторану. У цей момент я зрозуміла, що чоловік не завжди вирушав саме на чергування. Моя душа нила, а по щоках котилися сльози.

Мені здавалося, що в одну секунду щось в мені обірвалося. Чоловік прийшов додому лише вранці. Якраз після того, як “здав зміну”, і ніяк інакше. Я сиділа за столом на кухні й мовчала.

Мій важкий погляд міг пропалити на недбайливому чоловікові дірку. Він спробував пожартувати наді мною, але я швидко піднялася і вліпила йому смачного ляпаса. Він явно не був готовий до такого повороту подій.

Я на одному подиху видала всю історію про його коханку. Він аж рот від подиву відкрив. Цього ж дня я звільнилася з обох робіт і зібрала речі дітей. Коли діти спитали, куди ми їдемо, то я сказала, що у нове щасливе життя.

You cannot copy content of this page