Я плачу за оренду квартири, він усіма силами та можливостями розкручує бізнес. Без мільйонних вкладень. Самі, своїм розумом

Живемо з чоловіком на орендованій квартирі, це при тому, що його батьки мають і квартири, і будинок. Вони завжди завжди позиціонували себе як сім’я. А зараз сама життєва історія.

Я завжди заробляла дуже добре, але через дурну молодість (є погана кредитна історія, зараз я її виправляю, і це займе близько трьох років), немає іпотеки.

Мого тата повела одна дама і тепер у мене ще маленькі брат та сестра. Матері батько купив двокімнатну квартиру, але з мамою жити я вже доросла.

Хоча вона не проти. От і живу вже десять років сама собою. Нова дружина батька поступово мене зненавиділа, хоча я завжди дуже добре ставилася до неї і прийняла. Батька люблю. Дав мені найкраще дитинство та освіту.

Побачила хлопця. Йому також 30 років. Прекрасна людина, красива, здивована, як він один залишився весь цей час. Чого від нього бажали батьки, не зрозуміло. Ми створили фірму, і ось рік вона вже розвивається.

Я плачу за оренду квартири, він усіма силами та можливостями розкручує бізнес. Без мільйонних вкладень. Самі, своїм розумом.

У його батьків чотирикімнатна квартира, в ній ще живе бабуся, яка говорила: «ой, ну, приїжджай швидше, господарюй». Я думаю, ось яка чудова бабуся.

За підсумками там навіть речі не було куди покласти, а у мене їх багато та ще й меблі. Тут не можна, це сестри, тут не можна, це його батьків.

Так десь у середині кімнати на підлозі. На кухні все моє начиння сховане далеко і надовго. А потім скарги від неї батькам, що я не готую та не прибираю. Візити свекрухи раз на тиждень, огляд. Чому бліда?

Чому харчуєтесь у ресторанах? Я не витримала і сказала, що переїжджаємо. Тепер знову плачу за оренду і ніхто не стежить і не повідомляє про кожен мій рух.

Є в них ще нова квартира. Пустує. Вони мають будинок за містом, відбудували. Лазня, посадки, ремонт. Спочатку вона казала, що у нас собака, і вона боїться за ремонт у новій квартирі.

Так вийшло, що песика віддали друзям. Але свекруха мовчить. Тільки постійно скаржиться, що їм не вистачає грошей. Незабаром податки їм платитимуть по повній, де вона працює. Свекор не працює вже багато років – алкоголізм. Натомість поради роздає синові, як вести бізнес.

Ми допомагали б виплачувати кредит за ту квартиру. Рік би допомогли, два, але жити там не хочу довго, не подобається смак та стиль. Для мене це принципово. Я зараз плачу втричі більше, ніж її кредит і нічого. Не знаю

You cannot copy content of this page