Я подав на розлучення, бо зрозумів, як сильно її люблю і хочу бути тільки з нею. Але тепер вона каже, що вже не може ставитися до мене так, як раніше…

Ми познайомилися в листопаді на сайті знайомств. На той момент я був одружений, але не сказав їй про це, оскільки вона мені дуже сподобалася. З першої розмови я зрозумів, що зустрічатися з одруженим для неї неприйнятно.

А потім усе закрутилося, як карусель: зустрічі, кафе, ресторани, кіно… Нам було дуже легко і добре удвох. Я розумів, що вона здогадується про мій шлюб.

Вечорами я не міг підходити до телефону, зустрічалися ми виключно на нейтральній території або в неї вдома. Так тривало до восьмого березня. Ми домовилися відсвяткувати разом, але я не зміг і не підходив до телефону.

Ми не спілкувалися три тижні, а першого квітня від неї прийшла sms із проханням про допомогу. Я приїхав – і все закрутилося знову, але вона вже не впустила мене у своє життя.

Сказала, що їй просто добре зі мною і вона не змогла мене забути хоч і зрозуміла, що я одружений. Я подав на розлучення, бо зрозумів, як сильно її люблю і хочу бути тільки з нею.

Але тепер вона каже, що вже не може ставитися до мене так, як раніше і хоче розійтися. Ми зустрічалися, я дарував їй квіти, але кожна зустріч закінчується сваркою.

Вона, як я раніше, може не брати слухавку, а на мої запитання каже, що тепер це мене не стосується. Ми і не разом, і не порізно. Що мені зробити, щоб повернути її?

Вона не може змиритися з тим, що я не сказав їй усю правду про себе від самого початку. Я знаю, що винен і не заперечую цього. Як мені повернути її довіру назад?

You cannot copy content of this page