Я подумала, що якась коханка вирішила привітати чоловіка з Днем Народження, що він приїде не пізно, щоб не спалитись….

Три роки тому мій чоловік листувався в інтернеті з якоюсь мадам … Вона була заміжня, у неї синок, у нас теж синок, на той момент і року не було. Загалом її чоловік виявив їхнє листування з моїм чоловіком і почав намагатися зв’язатися зі мною.

Мій чоловік вважав за краще розповісти мені все сам і першим. Свого чоловіка я зрозуміла і пробачила, але не забула, а ось та жінка з чоловіком розлучилася.

Зараз у нас уже двоє дітей, але події трирічної давності для мене не забули.  Мене сіпає реагую на кожен дзвінок або СМС, а буквально пару днів тому у чоловіка був День Народження, ну і пізніше моя істерика.

Через день, після Дня Народження, мій чоловік став якийсь нервовий і роздратований. По телефону неможливо було розмовляти, щось сердився, хоча це йому не властиво.

Коли я його запитала де він їде і через скільки буде вдома, щоб поставити вечерю він накричав на мене… Я зателефонувала його батькам, думала, може, у них він затримався і коли поїхав, вони сказали, що поїхав він давно.

А чоловік мені все про якісь затори немислимі у місті каже… Я в інтернет пробки дивитися, а їх немає, 4 бали всього. Ну і далі, за класикою жанру, чоловік відключив телефон…

Я подумала, що якась коханка вирішила привітати чоловіка з Днем Народження, що він приїде не пізно, щоб не спалитись. Він же в мене розумний чоловік!

Приїхав чоловік насправді не пізно, він зазвичай приїжджає так, коли затримується у батьків. До речі, коли чоловік на мене накричав, він хвилин через 5 зателефонував, вибачився, пославшись на свою знервованість і завал на роботі.

Ну, а я себе накрутила, що він з коханкою, а нервує, бо не може придумати собі виправдання, чому затримується. Виявилося, що чоловік заїжджав купувати собі новий телефон, поки обирав, поки оформляв.

А коли дізнався причину, чому я плачу, заспокоїв мене і почав сміятися. Він завжди не розумів, чому я питаю його, де він їде і коли буде. Думав, що я його навмисне виводжу, він не любить контролю.

А зараз він зрозумів, що я ревну, правда вважає, що приводу мені для ревнощів не давав. І з тою мадам навіть зараз не вітається.

You cannot copy content of this page