Я помітила дивну особливість за собою: якщо хтось сильно образить мене, то в нього одразу трапляються якісь неприємності

Я помітила дивну особливість за собою: якщо хтось сильно образить мене, то в нього одразу трапляються якісь неприємності.

Помітила це не я, а чоловік. У нас із ним часто траплялися не те що скандали, а скажемо так, невеликі розбірки.

Мій чоловік дуже лінивий. Вдома нічого не хоче робити, я сама: і робота, і дім, і діти — все на мені. І ось коли мене це вкотре дістає, я висловлюю чоловікові все з цього приводу.

Я йому кажу, подивися, як минає мій день: вранці встаю раніше за всіх, збираю старшого до школи, меншого до садка, його на роботу.

Усіх треба нагодувати, встигнути помити посуд, самій встигнути зібратися. З роботи треба зайти в магазин, за сином у садок.

Вдома знову всіх нагодувати, перевірити уроки, зварити, випрати тощо. А чоловік приходить додому пізно, поїсть, нічого не робить, завалюється на диван перед телевізором і спить. Він, чи бачите, втомлюється на роботі. А я не втомлююся, ні на роботі, ні вдома?

І ось після моїх претензій та образ у нього на роботі починається смуга невдач: то раптова перевірка якась, то провал у роботі, то ще щось. Якось він мені сказав, що як тільки я на нього вкотре ображаюся, у нього щось трапляється. Він уже боїться зі мною сваритись.

Попросила його прибити поличку у коморі. Прибив. Я на неї поставила порошки та всяку побутову хімію. Полочка зірвалася, я розлютилася, і сказала, що руки в нього виросли з одного місця, обидві ліві.

Через день чоловік послизнувся і зламав руку. Злився і бурчав, що я накаркала. Я відповіла, що нічого на мене весь побут звалювати, ось тобі і віддається за заслуги.

А потім я стала помічати, що якщо хтось мене на роботі сильно образить, у того відразу виникають проблеми. Я думала, цей збіг, але потім переконалася, що це не так.

Був у нас на роботі один чоловік. Хитрий такий. Умів свою роботу звалити на іншого, і завжди це йому виходило. Усі намагалися обходити його, щоб не працювати «за того хлопця». Мене він не напружував до певного часу.

Але ось дійшла черга і до мене. Доручену йому роботу він хотів виконувати разом зі мною. Роботу провалив, а все звалив на мене.

Вийшов сухим із води. Я залишилася винною, хоча свою частину роботи виконала добре та вчасно. Я сильно з ним посварилася, розплакалася. За кілька днів у нього викрали машину. Її швидко знайшли, але з машини потягли все, що можна було.

Мені не дали премії за провалену роботу. Начальниця не розбиралася, хто винен. І незабаром у неї вдома прорвало опалення і квартиру залив окріп. На ремонт вона витратила багато грошей. І таких прикладів у мене набралося багато.

Але вистачить. Я намагаюся ні з ким не сваритись. Боюся, що в людей почнуться неприємності, а насправді я цього не хочу.

You cannot copy content of this page