Я постійно плакала, не знала, що робити, допомогла свекруха, яка рішуче стала на мій бік…

З чоловіком познайомилися на дні народження моєї подруги, зустрічалися більше двох років, потім вирішили одружитися, але домовилися жити без дітей ще три-чотири роки.

Чоловік сказав, що хоче пожити для себе, з’їздити відпочити, трохи встати на ноги. У нього свій маленький бізнес, який поки що забирає багато часу та грошей.

Я була згодна з ним, адже у нас ще був час і не хотілося одразу займатися маленькою дитиною. Але вийшло зовсім навпаки, я завагітніла через три місяці після весілля.

Чоловік не зрадів, та я і сама ніяк не могла в це повірити і звикнути до того, що скоро буде маленька дитина і всім планам прийде кінець. Я зовсім по-іншому уявляла свою вагітність.

Я думала, що дитину плануватиму заздалегідь, щоб підготуватися, перевірити здоров’я, щоб потім не було жодних проблем. Чоловік сказав, що тоді кине погані звички.

Подруга навіть спеціальні вітаміни перед плануванням вагітності приймала, а в мене так вийшло. До того ж, перед весіллям я пішла з роботи, сподіваючись знайти нову ближче до будинку.

Тепер чоловік незадоволений і тим, що я не заробляю. Та хто візьме вагітну на роботу? Чоловік відразу заявив, що треба позбутися дитини, у всьому став звинувачувати мене.

Я постійно плакала, не знала, що робити, допомогла свекруха, яка рішуче стала на мій бік, сказавши йому, що переривання першої вагітності надалі може призвести до безпліддя і тоді гроші будуть не в радість.

Чоловік трохи заспокоївся, змирився, тим більше, що наші батьки пообіцяли допомогу, сказали, що куплять все для дитини, і навіть допомагатимуть няньчити, щоб мене не відволікати.

У мене також є свої гроші, які подарували батьки на весілля, я збиралася витратити їх на відпочинок. Начебто все втряслося, чоловік став уважним до мене, допомагає у всьому, але в мене залишилася образа.

Річ у тім, що він навіть не вибачився переді мною, а ще мені іноді спадає на думку, що ось так він може вчинити будь-якої миті, коли мені потрібна буде його підтримка. А якби свекруха стала на його бік, значить, мені довелося б позбутися дитини?

You cannot copy content of this page