Я пробував поговорити із сусідами спокійно, описавши суть проблеми. Розуміння знайшов, та на їхню думку, їхній син «грає тихо і тільки вдень»…

Мені 37 років. Живу один у невеликій квартирі, що залишилася від батьків, в панельному будинку з гарною чутністю. У мене добрі стосунки з усіма сусідами.

Принаймні, були добрими до недавнього часу, поки в сусідній квартирі не з’явився молодий талант, що захопився музикою. Музику я люблю і до всіх захоплень ставлюся з розумінням.

Вважаю цілком природним те, що різні люди мають різні смаки, різні інтереси і погляди на життя. Але вся моя толерантність закінчується, коли сусідський пацан починає бринькати на гітарі якраз у мене за стінкою.

Формально мої сусіди нічого не порушують, бо музикує їхній син у чітко обмежений законом час. Але я працюю по змінах добу через троє і після роботи хотів би відіспатися в тиші.

А це стало проблемою, бо прямо за стіною лунає монотонне брязкіт акордів, що розучуються початківцем гітаристом – у нього якраз канікули. І судячи з того, що я чую останній місяць, виходить у нього так само погано.

Я пробував поговорити із сусідами спокійно, описавши суть проблеми. Розуміння знайшов, та на їхню думку, їхній син «грає тихо і тільки вдень». Лаятися не хочеться, але якось проблему вирішувати треба.

Обладнати свою квартиру звукоізоляцією також не варіант. По-перше, у мене немає ні грошей, ні часу, ні бажання цим займатися, а по-друге, чому я маю оплачувати чиєсь хобі з власної кишені?

Може мені ще й студію для репетицій йому винайняти? Одним словом, наболіло, але цивілізованого виходу із ситуації я не бачу. Як мені домовитися з сусідами?

You cannot copy content of this page