Я стала зустрічатися з його другом, і незабаром ми одружилися. Він ніколи не нагадував мені про моє минуле…

Я полюбила хлопця. Це було моє перше кохання. Для мене він був найкращий, та й він відповів мені взаємністю. У нас були гарні стосунки. Щоправда, моя мама чомусь не злюбила його.

Я не звертала на маму увагу. Наші стосунки активно розвивалися. Виявилося, що мій ненаглядний знімав все найцікавіше не відео. Я думала, що він любить мене так само, як і я його.

Виявляється, він крутив романи з багатьма дівчатами і всі свої пригоди знімав. У нього були друзі, які поводилися так само, як і він, а потім вони один перед одним хизувалися, у кого таких зйомок більше і чиї пікантніші.

На жаль, я не стала винятком, а була просто черговою іграшкою, але про це я дізналася не відразу. Потім я завагітніла. Він розлютився, і сказав, щоб я  позбулася дитини. Такого я від нього не очікувала.

Я хотіла дитину від коханої людини, але він сказав, що зараз ми не можемо одружитися – матеріальне становище не дозволяє. Ось через кілька років він міцно стане на ноги – і тоді ми з ним обов’язково одружимося, і все в нас буде добре.

І діти в нас ще будуть. Я хотіла народжувати, але він наполягав, та й мати не хотіла цієї дитини. І я спасувала… Лікар відмовляв мене від цього, попереджав, що може статися так, що я потім не зможу мати дітей.

Але я була між двох вогнів, найближчі мені люди змушували мене на це піти…Спочатку стосунки з коханим були такими ж, як раніше. Він влаштовував вечірки, ми веселилися.

Часто на вечірках у нього бував один хлопець. Він надавав мені знаки уваги. Одного разу попросив про зустріч, сказав, що йому потрібно поговорити зі мною про якусь важливу справу.

Ми зустрілися, і він розповів мені, що якось зібралися хлопці, і сій коханий став показувати відео зв мною. Я не повірила, але цей хлопець запевняв мене, що це правда. І ще він зізнався мені в коханні.

Як потім з’ясувалося, все, що мені розповів друг мого хлопця, було правдою. Розставання болісним і важким. Я переконалася в тому, що він не кохав мене ніколи. Я дійсно була черговою дівчиною іграшкою.

Пережити це було непросто. Особливо те, що найпотаємніше стало надбанням і предметом обговорення у таких же негідників, як і мій хлопець. Я стала зустрічатися з його другом, і незабаром ми одружилися.

Він ніколи не нагадував мені про моє минуле, але найстрашніше було те, що я не могла мати дітей. Колишній не дуже засмутився, розлучившись зі мною. Нагулявшись, він одружився, у нього народилася дитина.

Дитина була глухоніма. Може і є в цьому світі відплата. І, здається, вона наздогнала колишнього. Шкода тільки, що страждає не тільки він, а й інші ні в чому не винні люди…

You cannot copy content of this page