Я тебе вибачаю, але тепер ти живеш на дивані в залі

Я буду жити з тобою, але на більше можеш навіть не розраховувати, ясно тобі? Ти всього навсього батько для моїх дітей, мені ти ніхто, дякувати Богу.

Такі жахливі слова сказала Настя своєму чоловіку після того, як побачила його з іншою жінкою в кафе, він турботливо витирав серветкою її губи, цілував, потім давав гроші, вона, Настя, спокійно за цим стежила.

Їй же треба було зрозуміти, що відбувається. Вона завжди такою була неупередженою, терплячою, стриманою. Ось і цього разу, побачила, зрозуміла, висновки зробила, що тут ще скажеш?

Коли Сашко прийшов додому, вона і випалила йому цю фразу. Добре що в них трикімнатна квартира, можна робити окремо. Але вона спочатку дізналася хто ця дівчина, але по реакції чоловіка зрозуміла, що вона висновки правильні зробила.

Спитала в нього чи хоче він піти, а він ледь не в ноги впав з словами вибачень. Ось тоді вона і вирішила, що як не як а батько, та і виганяти його якось не дуже хочеться, все ж прожили разом немало, на квартиру разом заробили.

Вона видала йому постіль і вказала на місце в залі, там диван є розкладний, отам і місце. З тих пір перестала телефонувати взагалі, тільки якщо то по справам.

Сашко навіть почав сумувати за її претензіями і вічними підколами, що він на роботі одружений. Насправді та дівчина для нього була не більше як миттєве захоплення, і зовсім скоро вони розійшлися.

А тепер все життя пішло шкереберть. Він не міг ні про що інше думати. Настя стала більше висипатися, а Сашко, через те, що приходив додому раніше і не засідав в свій ноутбук часто проводив час з дітьми.

Настя тоді й записалася на танці, діти з батьком, чому б і ні. Тимпаче, часу вільного стало більше. Дітей погодувала, тепер масаж нікому робити не треба, і обід з собою давати і сорочки прасувати теж не потрібно.

А ще, нема потреби їздити щовихідних до свекрухи на дачу і бігати їй за покупками. А Сашко, він маючи жінку під боком, так і не може наважитися на розмову з нею.

Діти нічого не розуміють ще, малі надто. Може ви, шановні читачі, порадите як їм бути, і чи варто тепер йому намагатися щось виправити, чи простить його Настя?

You cannot copy content of this page