Історії про кохання

Я тут страждаю, а вона поїде за кордон, як я можу довіряти?

Мене Віктор звати, мені 47 років, зовсім недавно в мене почалися проблеми зі здоров’ям, а все через те, що в молодості я надто багато працював.

В результаті я маю тепер лягати на складну операцію зв’язану з хірургічним втручанням на нозі. Нема звісно ні бажання, ні грошей.

Але є молода дружина, їй всього 35, вона для мене ідеал жіночої краси. Ми познайомилися коли Римі було 20 років, і 15 років прожили в шлюбі.

А тут така біда з ногою. Якщо не зробити операцію, я не зможу ходити, але грошей на неї немає. Римі запропонували місце в одному з дитячих центрів в Німеччині.

Ви не подумайте, це не те, що там дівчата легкої поведінки, це мій знайомий запропонував, там навчаються діти з обмеженими можливостями, а Рима, доречі має педагогічну освіту.

Словом, там вона буде діток вчити танцям, співам і такому іншому. Ця робота тимчасова, всього на 4 місяці, та і гроші на операцію він позичає заздалегідь.

Але я переживаю про інше, а що, якщо Рима там зустріне молодого, гарного і головне здорового чоловіка? Вона в мене дійсно красуня, має дуже гарну фігуру, ніжне тіло, на неї часто дивляться інші чоловіки.

Словом, не знаю навіть і що робити. Та і мені, в мої 47 хочеться ще жити. Адже ж не ходити це дуже важко, хто відчув на собі, той розуміє, як це.

Ну і потім, навіть якщо Рима з почуття боргу до мене туди поїде, ми не будемо бачитися 4 місяці, я буду тут лікуватися, а вона там, в чужій країні, хто зна, що там може статися.

У мене важкий вибір, відпустити жінку, і будь як буде, чи терпіти та чекати, можливо буде нагода, заробити грошей в рідному місті. Не те щоб я їй не довіряю, просто розумію, що вона при бажанні запросто може замінити мене ким завгодно, з грошима, ногами і ще якимось робочим органом.

Вам також має сподобатись...