Я весь свій час віддаю роботі та їй, але цього, виявляється, мало, я ще постійно маю запевняти, що в мене нікого немає…

Мені 40 років, два роки тому зустрів дівчину, зрозумів, що закохався по-справжньому, і півроку тому ми побралися. Спочатку все було просто ідеально, потім дружина почала перевіряти мій телефон.

Вона щоразу питала, хто мені дзвонив, навіщо, хоча жодного приводу для підозри я не давав. Я завжди приходжу вчасно додому, вихідні проводимо разом, але їй чомусь здається, що я можу їй зрадити.

Коли вирішили одружитися, вже тоді вона хотіла знати, скільки в мене було дівчат до неї, з ким із них я досі підтримую зв’язок, і я їй тоді все чесно розповів, думав, що ця тема назавжди закрита.

Звичайно, до неї у мене були стосунки, але це не означає, що я бабій, як вважає моя дружина, я ж не чернець, щоб бути до 40 років одному, але, мабуть, я даремно їй все це розповів.

Зараз дружина вагітна, я дуже хочу цю дитину, дбаю про неї, намагаюся все робити сам і не звертаю уваги на її примхи, але вона вважає, що це я в чомусь перед нею винен, от і намагаюся таким чином загладити свою провину.

Вона має на увазі, що в мене хтось є, часто каже: «не вірю, що у такого видного чоловіка з такою посадою і нікого немає». На комплімент це не схоже і я відчуваю, що мені це все вже починає набридати.

Я весь свій час віддаю роботі та їй, але цього, виявляється, мало, я ще постійно маю запевняти, що в мене нікого немає, що я люблю тільки її. Ніби це й так не видно.

Іноді думаю, що якби дружина не була вагітною, то запропонував би їй пожити трохи окремо, щоб вирішити для себе, як жити далі. Якщо так, як зараз, то боюсь, що від розлучення не врятує навіть народження дитини.

Ну звідки у неї стільки недовіри до мене, чи це просто ревнощі, які з роками тільки посилюватимуться? Я намагався пояснити, що були дівчата до шлюбу, але вибрав я не їх, а її, але дружині цього мало.

Порадив їй сходити до психолога, може у неї якісь комплекси є, невпевненість у собі, так вона образилася і ось уже майже тиждень не розмовляє зі мною. Іноді думаю, що одружуватися я міг більш вдало….

You cannot copy content of this page